مزاحمت بلاگر اینستاگرامی برای اورژانس؛ 4145 مزاحمت در یک هفته!

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران از پیگیری قانونی یک چالش اینستاگرامی که در آن اقدام به ایجاد مزاحمت برای اورژانس تهران شده، خبر داد و گفت: اورژانس استان تهران تنها طی یک هفته 4145 مزاحمت تلفنی ثبت کرده است.

مزاحمت بلاگر اینستاگرامی برای اورژانس؛ 4145 مزاحمت در یک هفته!

آفتاب نیوز :

ابوالفضل ماهرخ با اشاره به مزاحمت های تلفنی برای اورژانس استان تهران اظهار کرد: اورژانس استان تهران طی هفته گذشته 4145 مزاحمت تلفنی را ثبت کرده این در حالی است که اورژانس استان تهران تنها طی یک هفته بیش از 71 هزار تماس تلفنی داشته است؛ ایجاد مزاحمت تلفنی، در ارایه خدمات به بیماران و مصدومان واقعی، وقفه ایجاد می کند.

وی افزود: اخیراً یک بلاگر یک چالش اینستاگرامی را در صفحه مجازی خود منتشر کرد که از ایجاد مزاحمت برای اورژانس تهران حکایت دارد. در این چالش، بلاگر به یک نفر می گوید که اگر با فردی تماس بگیرد که در تماس اول، پاسخ او را بدهد، به او مقداری پول هدیه خواهد داد. فرد نیز با اورژانس 115 تماس می گیرد و برای اورژانس مزاحمت ایجاد می کند و برنده جایزه می شود!

ماهرخ بیان کرد: این چالش، به نوعی بازی کردن با جان بیمارانی است که نیاز به دریافت خدمات درمانی دارند.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران همچنین از پیگیری قانونی این اقدام ناپسند خبر داد و گفت: اورژانس استان تهران به طور جدی در حال پیگیری قانونی موضوع مزاحمت تلفنی برای اورژانس است تا با فرد مذکور برخورد لازم صورت بگیرد.

مزاحمت بلاگر اینستاگرامی برای اورژانس؛ 4145 مزاحمت در یک هفته!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مزاحمت بلاگر اینستاگرامی برای اورژانس؛ 4145 مزاحمت در یک هفته!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مزاحمت بلاگر اینستاگرامی برای اورژانس؛ 4145 مزاحمت در یک هفته!"، کلیک کنید.