استقلال با پیروزی به استقبال دربی رفت

استقلال با پیروزی به استقبال دربی رفت

آفتاب نیوز :

تیم های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال تهران در. هفته نوزدهم لیگ برتر باشگاه های ایران به مصاف یکدیگر رفتند.

قضاوت این مسابقه را موعود بنیادی فر با کمک های علی ضا ایلدروم و علی احمدی بر عهده داشتند.

استقلال خوزستان در شرایطی پا این مسابقه گذاشت که هفته گذشته در تبریز به تراکتور باخت، آن ها در خانه به دنبال جبران این شکست مقابل صدرنشین لیگ برتر بود.

استقلال تهران که با شکست تلخ مقابل مس رفسنجان از گردونه رقابت های حذفی کنار رفت کیلومتر ها دور تر از تهران به دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز کامل مسابقه بود تا با روحیه مناسب به پیشواز دربی بزرگ پایتخت برود.

آبی پوشان پایتخت نسبت به بازی با مس رفسنجان چند تغییر در ترکیب تیم خود داشت و با همان ترکیبی به زمین رفت که مقابل سپاهان به برتری رسید.

دقایقی حساس:

دقیقه 4: جواد آقایی پور از ضعف خط دفاعی استقلال استفاده کرد و در محوطه جریمه این تیم صاحب موقعیت خوبی شد، اما ضربه آرام او به راحتی در دستان سید حسین حسینی قرار گرفت.

دقیقه 17: مهدی مهدی پور روی دروازه استقلال خوزستان با ضربه گوستاوو بلانکو همراه شد، اما در چهارچوب جایی نداشت.

دقیقه 18: اشتباه مدافعان استقلال خوزستان این فرصت را در اختیار بلانکو قرار داد تا موقعیت خطرناکی برای تیمش ایجاد کند، اما تکل به موقع مطلق زاده مانع از باز شدن دروازه گروسیان شد در ادامه نیز ضربه رافایل سیلوا با فاصله بسیار کمی از کنار دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 25: ضربه آسو رستم در محوطه جریمه استقلال تهران با دخالت محمد حسین مرادمند به کرنر رفت تا خطری دروازه سید حسین حسینی را تهدید نکند.

دقیقه 40: ارسال دقیق جلال الدین ماشاریپوف در داخل محوطه شش قدم استقلال خوزستان روی سر گوستاوو بلانکو فرود آمد و او با ضربه ای محکم آن را به گل تبدیل کرد تا طلسم گل نزدن هایش پس از هفته ها بشکند.

دقیقه 48: ضربه گوستاوو بلانکو از زاویه بسته در دستان گروسیان قرار گرفت تا او شانس دبل کردن را از دست بدهد.

دقیقه 50: شوت جلال الدین ماشاریپوف با اختلاف اندک از کنار دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 57: ارس رضاوند برای گلزنی در این مسابقه فرصت مناسبی پیدا کرد، اما فرزین گروسیان با واکنش به موقع خود این فرصت را به وی نداد، در ادامه ابوالفضل جلالی صاحب توپ شد و شوت زد که داور در سوت خود به نشانه آفساید دمید تا ضربه رضاوند که در ریباند تبدیل به گل شده بود مردود اعلام شود.

دقیقه 66: ضربه سر آسو رستم در آستانه ورود به دروازه استقلال به مرا مند برخورد کرد که بازیکنان استقلال خوزستان اعتقاد داشتند این صحنه باید پنالتی اعلام شود، اما بنیادی فر دستور ادامه بازی داد.

دقیقه 87: توپ گیری مهدی پور و پاس او برای پیمان بابایی با ضربه عجولانه این بازیکن همراه شد و توپ با اختلاف به بیرون رفت.
ترکیب استقلال خوزستان:

فرزین گروسیان، عثمان اندوگ، محمود مطلق زاده (حسن شوشتری)، متین کریم زاده (علی رضا کاظمی)، حسین ساکی، علیرضا خوشکفا (بهروز بارانی)، داستونبک تورسونوف، حسین احمدی (امیرمحمد محکم کار)، ساویو روبرتو |، جواد آقایی پور، آسو رستم

ترکیب استقلال تهران:

سیدحسین حسینی، رافایل سیلوا، آرمین سهرابیان، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند (,امید حامدی فر)، مهدی مهدی پور، گوستاوو بلانکو، جلال الدین ماشاریپوف (پیمان بابایی)

استقلال با پیروزی به استقبال دربی رفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال با پیروزی به استقبال دربی رفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال با پیروزی به استقبال دربی رفت"، کلیک کنید.