با خرید از جشنواره سی بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

با خرید از جشنواره سی بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان با بیان اینکه بهار 1403، سی اُمین بهاری است که فروشگاه های زنجیره ای شهروند همراه شهروندان تهرانی است، گفت: جشنواره سی بهار با هدف ارج نهادن به 30 سال همراهی مشتریان با فروشگاه شهروند و در آستانه همزمانی بهار قرآن و طبیعت؛ با اهدا 30 کارت خرید 30 میلیون تومانی، 30 کارت تخفیف به ارزش 30 میلیون تومان به قید قرعه و 30 هزار کد تخفیف نقدی آنلاین و تخفیفات ویژه تا سقف 40 درصد برگزار می شود.

وی با اشاره به رونق سبد خرید مشتریان در آستانه ماه مبارک رمضان و نوروز افزود: همچنین مشتریان فروشگاه های شهروند می توانند از تخفیف ویژه تا سقف 40 درصد برای بیش از 5 هزار قلم کالا شامل انواع گروه های کالایی باکیفیت از قبیل خواروبار، لبنیات، شوینده، محصولات پروتیینی و پوشاک استفاده کنند.

مدیرعامل فروشگاه شهروند ادامه داد: مشتریان وفادار فروشگاه های زنجیره ای شهروند از روز سه شنبه 15 اسفندماه علاوه بر بهره مندی از تخفیف ویژه برای طیف وسیعی از گروه های کالایی با کیفیت، به ازای حداقل 500 هزار تومان خرید، یک امتیاز ویژه جهت شرکت در قرعه کشی 30 کارت خرید 30 میلیون تومانی و 30 کارت تخفیف به ارزش 30 میلیون تومان دریافت کنند.

وی بیان کرد: اعطای کارت تخفیف ویژه 30 میلیون تومانی به مشتریان برنده این امکان را می دهد تا برای خرید یکساله خود تا سقف 100 میلیون تومان، با هر بار خرید از فروشگاه شهروند 30 درصد تخفیف روی مبلغ کل فاکتور خود دریافت کنند.

قربانیان با اشاره به 30 هزار کد تخفیف افزود: این کدهای تخفیف، بصورت قرعه کشی آنلاین به مشتریانی که تا 25 فروردین ماه سال 1403 از فروشگاه های شهروند کالا خریداری کنند، در هنگام خرید اختصاص می یابد و 30 درصد از مبلغ کل خریدشان به حساب باشگاه مشتریان آن ها به صورت cashback (بازپرداخت) باز می گردد.

بر اساس این گزارش، نخستین فروشگاه شهروند سال 1373 در میدان آرژانتین و تحت عنوان «فروشگاه بیهقی» افتتاح شد؛ این مجموعه در حال حاضر دارای پنجاه و چهار شعبه در سطح شهر تهران، استان البرز، لواسان، پرند و مارلیک کرج است و از آذرماه سال 1401 تعداد 12 فروشگاه به این مجموعه افزوده شد؛ به زودی در نقاط مختلف شهر تهران و سایر نقاط کشور نیز شعبات بیشتری با مشارکت بخش خصوصی افتتاح خواهد شد.

با خرید از جشنواره سی بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با خرید از جشنواره سی بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با خرید از جشنواره سی بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.