حماس: احتمالا قبل از ماه رمضان آتش بس محقق نخواهد شد

حماس: احتمالا قبل از ماه رمضان آتش بس محقق نخواهد شد

یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که احتمالا پیش از ماه مبارک رمضان، آتش بس حاصل نشود.

به گزارش cmsd، حسام بدران، یکی از رهبران جنبش حماس خاطرنشان کرد: احتمالا قبل از ماه مبارک رمضان شاهد حصول توافق آتش بس در غزه نباشیم.

به گزارش خبرگراری فلسطینی «وفا»، حسام بدران تصریح کرد که مواضع منفی رژیم صهیونیستی مانع حصول توافق آتش بس در غزه شده است.

وی در ادامه تاکید کرد که جنبش حماس رایزنی های گسترده ای را در سطح داخلی با هدف مشخص کردن آینده این توافق انجام خواهد داد.

این مقام جنبش حماس با بیان اینکه این جنبش هرگز از خواسته بازگشت آوارگان به منازل خود و توقف جنگ کوتاه نمی آید، اظهار کرد: از مذاکرات قاهره بازگشتیم بدون اینکه از شروط و خواسته های خود کوتاه بیاییم.

پیشتر شبکه الجزیره از پایان بی نتیجه مذاکرات قاهره برای دستیابی به توافق آتش بس و تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی خبر داده بود.

رسانه های مصری نیز گزارش داده بودند گفت وگوها برای دستیابی به آتش بس در غزه قبل از ماه رمضان ادامه دارد. هییت حماس قاهره را ترک کرد و مذاکرات هفته آینده از سر گرفته می شود.

طبق گزارش رسانه های مصر، هییت حماس برای رایزنی درباره شرایط آتش بس در غزه قاهره را ترک کرد.

طبق این گزارش، میانجیگران در قاهره تلاش کردند شکاف میان حماس و رژیم صهیونیستی را ترمیم کنند، اما تلاش های آنها به نتیجه نرسید.

یکشنبه هفته جاری اولین روز از مذاکرات آتش بس غزه در قاهره با حضور هییت حماس انجام شد.

گفته می شود که هنوز حدود 134 نفر در داخل غزه توسط حماس نگهداری می شوند، اگرچه وضعیت همه آنها مشخص نیست.

پایان خبر cmsd

حماس: احتمالا قبل از ماه رمضان آتش بس محقق نخواهد شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس: احتمالا قبل از ماه رمضان آتش بس محقق نخواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس: احتمالا قبل از ماه رمضان آتش بس محقق نخواهد شد"، کلیک کنید.