بازگرداندن رونالدو به منچستر درست بود اما…

بازگرداندن رونالدو به منچستر درست بود اما...

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ بازگشت رونالدو به اولدترافورد از یوونتوس در سال 2021 با استقبال پرشور هواداران و بازیکنان سابق یونایتد همراه بود، اما این انتقال به سرعت به یک کابوس تبدیل شد و با جنجال به پایان رسید.

این مهاجم باتجربه که در اولین فصل حضورش در یونایتد بهترین گلزن این تیم بود، در فصل بعد تحت نظر اریک تن هاخ به بازیکنی نیمکت نشین تبدیل شد و سرمربی هلندی او را از ترکیب تیم کنار گذاشت. به گزارش دیلی میل، سولسشر در پادکست “Stick to Football” در خصوص ورود رونالدو به منچستریونایتد گفت:

ما بلافاصله شروع در مورد نحوه پرس کردن ارزیابی هایی کردیم. کریستیانو با آنتونی مارسیال، گرینوود یا رشفورد، متفاوت است. ادینسون کاوانی کسی بود که با آمدن کریستیانو بیشترین آسیب را دید. ما با ادینسون بازی کرده بودیم و او را به درک خاصی از شیوه بازی خودمان رسانده بودیم. با بودن او در تیم، مشکلی از نظر بازی با توپ وجود نداشت. اما بدون او [در هنگام پرس کردن]، مجبور شدیم کمی نقش های متفاوتی را که به آن ها عادت کرده بودیم را تغییر دهیم. ما قبل از اینکه رونالدو به تیم بپیوندد، یکی از بهترین تیم ها در پرس کردن بودیم. وقتی کریستیانو آمد، دن جیمز را از دست دادیم و آن ها دو بازیکن کاملاً متفاوت هستند.

سولسشر همچنین افزود اشتیاق رونالدو همان چیزی بود که یونایتد به دنبال آن بود، اما ادعا کرد که این ویژگی گاهی اوقات مانع پیشرفت تیم می شد. سرمربی نروژی پیشین منچستریونایتد در این رابطه گفت:

بخشی از جذب کریستیانو رونالدو به خاطر استفاده از اشتیاق او بود، اما این کار با پیچیدگی هایی همراه بود. میسون گرینوود، مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال می توانند از کریستیانو بیاموزند زیرا او بهترین، باانضباط ترین و بهترین بازیکن جهان بوده است و شما فکر می کنید او به آن ها کمک خواهد کرد. وقتی او به باشگاه آمد، به من گفت او را برای سه بازی پشت سر هم فیکس کنم و بعد در بازی چهارم روی نیمکت بنشانم، اما او خیلی انگیزه داشت، بنابراین وقتی این کار را کردم، خوشش نیامد.

سولسشر که تنها چند ماه پس از بازگشت رونالدو به دلیل کسب نتایج ضعیف در نوامبر 2021 از سمت خود برکنار شد، اذعان داشت که این انتقال در نهایت نتیجه نداد، اما تاکید دارد جذب رونالدو در آن زمان «تصمیم درستی» به نظر می رسید. او افزود:

تصمیمی بسیار سریع بود. ما فکر نمی کردیم کریستیانو در دسترس باشد و اینکه قصد انتقال به تیمی جدید داشته باشد. وقتی مشخص شد او یوونتوس را ترک می کند، بدیهی بود باشگاه های دیگری هم خواهانش بودند اما هیجان زده بودم. مدیران منچستریونایتد از من پرسیدند، آیا می خواهی شانس مان را امتحان کنیم؟ من گفتم بله. بدیهی است می دانیم کریستیانو کیفیت بالایی دارد و 37 ساله است، اما باید او را مدیریت کنیم. او بهترین گلزن جهان است. این انتقال برای من و کریستیانو نتیجه ای نداشت، اما در آن زمان تصمیم درستی بود.

257 251

بازگرداندن رونالدو به منچستر درست بود اما…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگرداندن رونالدو به منچستر درست بود اما…" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگرداندن رونالدو به منچستر درست بود اما…"، کلیک کنید.