تلاش بر رفع کمبودها در مترو تهران برای خدمت به مردم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

تلاش بر رفع کمبودها در مترو تهران برای خدمت به مردم - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: امروز، شانزدهم اسفند سال 1402، با افتخار مراسم گرامیداشت ربع قرن خدمت رسانی صادقانه به مردم تهران و استان البرز را جشن می گیریم.

وی در ادامه افزود: من افتخار دارم که مدیرعامل بزرگ ترین شرکت خدمت رسانی در نظام جمهوری اسلامی ایران هستم و باید صادقانه بگویم تمام افتخارات به دست آمده در این شرکت به یمن حضور و همت شما کارکنان شرکت به دست آمده است.

درستی عنوان کرد: شما، پرسنل توانمند، متخصص و با شرافت شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، تمام وقت و زندگی خود را برای خدمت به مردم عزیز تهران گذاشته اید. خدا را شاکرم و امیدوارم سال های سال این جمع خوب، متخصص و باوجدان دور هم باشند و شرایط خدمت به مسافران محترم را فراهم کنند.

وی اذعان کرد: باید بگویم متروی تهران بعد از گذشت بیش از دو دهه بهره برداری که گاهی همراه با کاستی هایی در حوزه نگهداری و اورهال بوده، اکنون با کمبودها و عقب ماندگی هایی در این زمینه روبرو است که همگان را آزار می دهد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه در این مدت سعی شده تا در راستای رفع این کمبودها قدم برداریم و اوضاع را بهبود ببخشیم، تصریح کرد: می پذیرم که کار زیادی برای انجام باقی مانده است، اما صادقانه تمام توان خود را گذاشتیم و سعی کردیم در حد امکان شرایط مناسبی ایجاد کنیم.

وی اظهار کرد: من شرمنده بسیاری از همکاران و فراتر از آن، شرمنده مردم تهران هستم، چرا که آن طور که شایسته آن هستید نتوانستیم شرایط را مهیا کنیم؛ اما قول می دهم که ما تمام توان خود را در این زمینه به کار گرفته ایم و خواهیم گرفت و تا روزی که هستیم در حوزه های فنی، خدماتی و پرسنلی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین خدمات را ارایه دهیم. بارها گفته ام که اگر حال پرسنل خوب باشد، حال مسافران و خدماتی که دریافت می کنند نیز خوب خواهد بود.

درستی در پایان عنوان کرد: امیدوارم همچنان متحد و پشت هم باشیم و شرایط مناسبی را برای مردم عزیز تهران که قطعاً لیاقتشان بیش از این هاست، فراهم کنیم.

تلاش بر رفع کمبودها در مترو تهران برای خدمت به مردم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش بر رفع کمبودها در مترو تهران برای خدمت به مردم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش بر رفع کمبودها در مترو تهران برای خدمت به مردم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.