برخورد پلیس با خرید و فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی/ارتکاب بسیاری از جرایم با «پلاک مخدوش»

برخورد پلیس با خرید و فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی/ارتکاب بسیاری از جرایم با «پلاک مخدوش»

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور بر لزوم نظارت بر فضای مجازی تاکید کرد و گفت: بعضا در فضای مجازی، سلاح و مهمات خرید و فروش می شود که باید با این پدیده برخورد قاطعانه صورت بگیرد.

به گزارش cmsd، سردار قاسم رضایی در نشست فصلی فرماندهان فراجا که در ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد، گفت: به کلیه همکاران در سراسر کشور که یک سال گذشته با تلاش و مجاهدت های شبانه روزی، برگ زرین دیگری در افتخارات فرماندهی انتظامی و نظام اسلامی ثبت کردند خداقوت می گویم.

وی با اشاره به دغدغه های اصلی مردم در برخی از حوزه های انتظامی نظیر سرقت و تصادفات گفت: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده فرمانده محترم کل انتظامی در این حوزه ها، امسال یکی از سال های کاهش وقوع بود.

جانشین فرمانده کل انتظامی خاطرنشان کرد: در روزهای پایانی سال و تقارن آن با بهار قرآن هستیم و می طلبد تا برای اجرای بهتر برنامه های پیش رو، از همه ظرفیت های ممکن استفاده کنیم و این ماموریت را نیز همانند ماموریت های قبل به خوبی پشت سر بگذاریم.

رضایی با اشاره به برخی از اولویت های ماموریتی پلیس در سال 1403 گفت: از جمله این ماموریت ها اشراف اطلاعاتی، برخورد قاطع با اراذل و اوباش، مقابله با قاچاق سلاح و مهمات است. در بررسی های انجام شده، بسیاری از جرایم توسط افرادی صورت می گیرد که با پلاک مخدوش در حال تردد هستند و این موضوع باید به طور جد در دستورکار باشد، چراکه این مهم می تواند منجر به کاهش وقوع جرایم شود.

وی بر لزوم نظارت فضای مجازی نیز تاکید کرد و گفت: امروزه در برخی موارد، مشاهده می شود که بعضا در فضای مجازی، سلاح و مهمات خرید و فروش می شود که باید با این پدیده در این فضا، برخورد قاطعانه صورت پذیرد.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تحول کوپ نباید به هیچ عنوان مغفول بماند و باید به نحوی عمل شود تا ثمرات آن در راستای توسعه امنیت و ارتقای احساس امنیت، مشهود باشد. آموزش دانستنی های قضایی، انتظامی و تعاملات با سازمان ها و ذی نفوذان مطمینا می تواند اهداف تعیین شده در سازمان انتظامی را محقق کند و از هزینه ها بکاهد.

پایان خبر cmsd

برخورد پلیس با خرید و فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی/ارتکاب بسیاری از جرایم با «پلاک مخدوش»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برخورد پلیس با خرید و فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی/ارتکاب بسیاری از جرایم با «پلاک مخدوش»" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برخورد پلیس با خرید و فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی/ارتکاب بسیاری از جرایم با «پلاک مخدوش»"، کلیک کنید.