جزییات تازه از اختلال در اینستاگرام و فیس بوک

جزییات تازه از اختلال در اینستاگرام و فیس بوک

آفتاب نیوز :

اطلاعات وب سایت رصد قطعی داون دتکتور نشان داد حدود 500 هزار کاربر فیس بوک تا اواسط صبح روز سه شنبه به وقت کرانه شرقی آمریکا، مشکلاتی را در ورود یا دسترسی به سایت گزارش کردند.

حدود 50 هزار گزارش قطعی مربوط به اینستاگرام و 10 هزار مورد دیگر برای فیس بوک مسنجر ثبت شده بود، اما شمار گزارش ها در عرض یک ساعت پس از شروع، کاهش یافته بود.

برخی از کاربران مشاهده کردند از حسابهای فیسبوک خود خارج شده اند. دیگران اعلان هایی در اینستاگرام دریافت کردند که «مشکلی پیش آمده است» و فیدهای آنها لود نمی شود.

تردز که رقیب شبکه اجتماعی ایکس ایلان ماسک است هم دچار اختلال شد و به کاربران پنجره ای را نشان داد که در آن به جای فید آنها، نوشته بود «مشکلی پیش آمده است، لطفا بعدا دوباره امتحان کنید».

طبق گزارش داون دتکتور، حدود یک ساعت و نیم پس از شروع گزارش های قطعی، کمتر از 80 هزار نفر مشکلات فیس بوک را گزارش کردند. گزارشهای اختلال مربوط به اینستاگرام و مسنجر هم کاهش چشمگیری یافته بود.

اطلاعات داون دتکتور بر اساس تعداد کاربرانی است که مشکلات را گزارش می کنند، بنابراین تعداد واقعی کاربرانی که دسترسی آنها مختل شده، احتمالا بیشتر است.

صفحه وضعیت متا در روز سه شنبه «اختلال های عمده» را نشان داد که روی ورود به فیس بوک و همچنین بخشهای دیگر این پلتفرم تاثیر می گذارد.

اندی استون، سخنگوی متا در پستی در سه شنبه شبکه اجتماعی ایکس نوشت: مطلع هستیم که مردم برای دسترسی به خدمات ما مشکل دارند. هم اکنون روی این موضوع کار می کنیم.

بر اساس گزارش شبکه سی ان ان، فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ در سال 2021، حدود شش ساعت از کار افتادند. شرکت متا در آن زمان به کاربران اطمینان داد که این قطعی، به دلیل فعالیت های مخرب نبوده است.

جزییات تازه از اختلال در اینستاگرام و فیس بوک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات تازه از اختلال در اینستاگرام و فیس بوک" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات تازه از اختلال در اینستاگرام و فیس بوک"، کلیک کنید.