بازی به بازی پیش می رویم

بازی به بازی پیش می رویم

آفتاب نیوز :

پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با سه گل نفت و گاز گچساران را مغلوب کرد

سیدجلال حسینی پس از این مسابقه اظهار کرد: بعد از مدت ها روی نیمکت بودم و خدا را شکر برد خوبی بود و بچه ها زحمت کشیدند.

او در رابطه با مشکل قراردادش با پرسپولیس: مشکلی بود که درست شد.

حسینی درباره شرایط پرسپولیس گفت: تیم خوب است و بچه ها شرایط خوبی دارند و امروز هم بازی خوب بود و بازیکنان خیلی خوب بازی کردند. جام حذفی فعلا برای ما تمام شد و برای لیگ برتر آماده می شویم.

مربی پرسپولیس درباره داربی بیان کرد: بازی به بازی پیش می رویم. استقلال، سپاهان و تراکتور تیم های حاضر در کورس رقابت هستند و بچه های ما باید روز به روز بیشتر تلاش بکنند که ما روز به روز پیش برویم.

مربی پرسپولیس درباره خط دفاعی این تیم گفت: قبلا هم خوب بود. یک مرحله سخت داشتیم که گذراندیم. شرایط بازی به بازی پیش می رود. نیم فصل دوم کار برای همه تیم ها سخت است. بچه ها تلاش می کنند و امیدوارم بتوانیم روند خوب را دامه دهیم .

او درباره عملکرد خریدهای جدید پرسپولیس در این بازی گفت: باید تلاششان را بیشتر بکنند. اصلا کاری نداریم که یک بازی یا دو بازی خوب هستند و در پرسپولیس اصلا این طور نیست. باید با تمام قدرت بازی کنند و نظم تیمی داشته باشند.

دریافتی بازیکنان به حد ایده آل نرسیده است؟ مربی سرخپوشان در پاسخ به این سوال گفت: دقیقا همین طور است و امیدوارم باشگاه این موضوع را حل کند و بچه بتوانند شرایط شان را چه از لحاظ مالی، چه فوتبالی حفظ کنند.

بازی به بازی پیش می رویم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازی به بازی پیش می رویم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازی به بازی پیش می رویم"، کلیک کنید.