برنامه های تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ماه رمضان اعلام شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

برنامه های تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ماه رمضان اعلام شد - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، مهدی رمضانی در خصوص برنامه های اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به مناسبت ماه رمضان فعالیت ها و برنامه هایی را در چند حوزه انجام می دهد. اولین برنامه طرح ملی «زندگی با آیه ها» است که توسط تمامی دستگاه ها و ادارات کشوری انجام می شود. همچنین عنوانی را که امسال برای این طرح در نظر گرفتیم «مسطورا» است که با رویکرد زندگی با سطر سطر آیه ها است.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: طرح «زندگی با آیه ها» قرار است طی 3 سال متوالی و هر سال 50 فراز قرآنی کار شود که امسال 50 فراز با محوریت کتاب طرح کلی «اندیشه اسلامی در قرآن» مقام معظم رهبری نیز انتخاب شده است و تمامی دستگاه ها به صورت هم افزایی پای کار می آیند و این اتفاق امسال در کشور انجام می شود.

وی تصریح کرد: موضوع مهم این طرح بحث «گفتمان سازی» است که این آیات ابتدا به گفتمان دانش در کشور تبدیل شود و مورد نظر مقام معظم رهبری نیز قرار گیرد. مورد دیگری که در برنامه های ماه رمضان به آن می پردازیم و پیگیر هستیم برگزاری برنامه های جزءخوانی است که مانند هر سال انجام می شود اما تفاوتی که با سال های دیگر دارد در این است که این محافل را با حضور نوجوانان برگزار می کنیم.

رمضانی عنوان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به مناسبت ماه رمضان طرح ها و برنامه های دیگری را هم در دستور کار خود دارد و با توجه به اینکه مسیولان شهری معمولاً هر سال برای استقبال از بهار خدماتی مانند المان و فضاسازی شهری را انجام می دهند، برای استقبال از بهار قرآن هم اقداماتی را انجام دهند تا فضای استان قرآنی شود و آیاتی که انتخاب شده به صورت بیلبوردهای شهری نیز در سطح شهر اکران شود.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه طرح های دیگری هم داریم که به مناسبت ماه رمضان نیست، اما در این ماه بیشتر انجام می شود، خاطرنشان کرد: حمایت از طرح های هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی است که هر کدام ناظر بر زیست بوم خود فعالیت هایی را انجام می دهند.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از خانه های قرآنی شهری و روستایی و نیز حمایت از طرح های موسسات قرآنی نیز طرح هایی است که هر مجموعه قرآنی ناظر بر کاری که انجام می دهد مورد حمایت سازمان تبلیغات اسلامی در حد بضاعت قرار می گیرد تا بتوانند طرح های خود را اجرایی کنند.

برنامه های تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ماه رمضان اعلام شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه های تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ماه رمضان اعلام شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه های تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ماه رمضان اعلام شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.