فابرگاس: تن هاخ را درک نمی کنم

فابرگاس: تن هاخ را درک نمی کنم

هافبک سابق چلسی و آرسنال به انتقاد از سبک مربیگری اریک تن هاخ پرداخت.

به گزارش cmsd، سسک فابرگاس عقیده دارد یونایتد در شرایط فعلی با اریک تن هاخ فاقد برنامه و تاکتیک است و زمانی که اوله گونار سولسشر را روی نیمکت داشت، از شرایط بهتری برخوردار بود اما زیر نظر تن هاخ کمبودهای زیادی دارد.

به نوشته اکسپرس، تن هاخ هلندی پس از ورود به یونایتد در تابستان 2022 در فصل اول خوب ظاهر شد ولی در ادامه شرایط برایش سخت شده است. تن هاخ علیرغم رفتن کریستیانو رونالدو شیاطین سرخ را به قهرمانی در جام اتحادیه رساند و به شش سال بی جامی این تیم پایان داد با این حال رفته رفته شرایط برای او و تیمش عوض شد.

فابرگاس به پادکست لیگ برتر Planet گفت: نمی دانم تیم او ساختاری برای بازی دارد یا نه. نمی دانم تیم تن هاخ چه برنامه ای دارد. من برنامه بازی او را نمی دانم. حداقل با سولشر یک برنامه ای در تیم یونایتد وجود داشت و این تیم خوب دفاع می کرد و تمرکزش روی ضد حمله بود.

پاتر جانشین تن هاخ؟

گراهام پاتر سرمربی سابق چلسی می تواند جایگزین اریک تن هاخ در منچستریونایتد شود. این مربی انگلیسی از بهار گذشته که از چلسی اخراج شد، بدون تیم بوده است. منچستریونایتد در حال بررسی شرایط پاتر است. دن اشورث، مدیر ورزشی جدید شیاطین سرخ احترام زیادی برای مربی ای که در برایتون با او کار می کرد قایل است.

در شرایط حاضر مالکان جدید منچستریونایتد از اریک تن هاخ حمایت می کنند اما هنوز اعتماد کاملی به همکاری طولانی مدت با سرمربی هلندی وجود ندارد.

یونایتد بعد از برد دشوار برابر ناتینگهام در جام حذفی، یکشنبه شب در لیگ برتر باید به دیدار سیتی برود. باید دید شیاطین سرخ می توانند در این دیدار خارج از خانه سربلند بیرون آیند یا خیر.

پایان خبر cmsd

فابرگاس: تن هاخ را درک نمی کنم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فابرگاس: تن هاخ را درک نمی کنم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فابرگاس: تن هاخ را درک نمی کنم"، کلیک کنید.