هشدار ترافیکی پلیس در روز انتخابات/ تردد این خودروها در تهران ممنوع

هشدار ترافیکی پلیس در روز انتخابات/ تردد این خودروها در تهران ممنوع

به گزارش cmsd، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از استقرار ماموران پلیس راهور در اطراف شعب اخذ رای خبر داد و از مردم خواست که از توقف دوبله در اطراف این مراکز پرهیز کنند.

سرهنگ فیروز کشیر در گفت وگو با cmsd، درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: برنامه ریزی در خصوص انتخابات در پلیس راهور تهران بزرگ از چندین روز قبل آغاز شده و امروز از حدود یک ساعت قبل از شروع رسمی رای گیری، همکاران من در اطراف شعب و مراکز پرتجمع اخذ رای مستقر بوده و نسبت به روانسازی و مدیریت ترافیک اقدام کرده اند.

وی با بیان اینکه اینکه استقرار ماموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رای گیری ادامه خواهد داشت، گفـت: لازم است شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک ترین شعبه و مرکز اخذ رای در محله خود مراجعه کنند. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند، حتما توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل های ممنوعه و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن پرهیز کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه از شب گذشته ممنوعیت تردد کامیون و انواع وسایل نقلیه سنگین در سطح معابر شهر تهران اجرا شده است، گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین و کامیون ها تا پایان امروز در سطح شهر تهران همچنان ممنوع است.

233233

هشدار ترافیکی پلیس در روز انتخابات/ تردد این خودروها در تهران ممنوع

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار ترافیکی پلیس در روز انتخابات/ تردد این خودروها در تهران ممنوع" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار ترافیکی پلیس در روز انتخابات/ تردد این خودروها در تهران ممنوع"، کلیک کنید.