توضیحات رییس اداره فرهنگ شاهرود در مورد حادثه رخ داده پروژه فیلمبرداری سلمان فارسی

توضیحات رییس اداره فرهنگ شاهرود در مورد حادثه رخ داده پروژه فیلمبرداری سلمان فارسی

cmsd/سمنان بروز حادثه در پروژه فیلمبرداری سلمان فارسی در خیج شهرستان شاهرود منجر به مرگ دو و مصدومیت چهار نفر شد.

یزدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود در گفت و گو با cmsd اظهار کرد: ظاهرا بروز حادثه حین تخریب یک پل منجر به این حادثه شده و همین منجر به فوت دو و مصدومیت چهار نفر از عوامل این پروژه شده است.

وی با بیان اینکه کار فیلمبرداری در منطقه خیج شهرستان شاهرود در حال انجام است، افزود: بعد از انتشار خبر حادثه چندین بار با عوامل این مجموعه تماس گرفتیم اما هنوز موفق به ارتباط و اطلاع دقیق از حادثه نشدیم.

پیش از این حسن گرزین بخشدار بسطام از فرو ریختن آوار در محل فیلمبرداری سلمان فارسی و مصدومیت چهار و مرگ دو نفر خبر داده بود.

وی با بیان اینکه در این حادثه دو نفر جان باختند، ادامه داد: براثر فرو ریختن آوار در محل فیلمبرداری سلمان فارسی در روستای خیج شاهرود چهار نفر مصدوم شدند.

وی با اشاره به انتشار اسامی فوت شدگان حادثه محل فیلمبرداری سریال سلمان فارسی اعلام کرد: فوت شدگان به نام های «سیدعلی نعیمی» از شاهرود و «حمید ظهیری» از تهران هستند.

بخشدار بسطام با بیان اینکه یکی از چهار مصدوم حادثه در محل مداوا شد، ابراز کرد: سه مصدوم اعزام شده به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود به نام های «علی عجم» 40 ساله از شاهرود، «محمدعلی گرگانی» 30 ساله و «علیرضا یوسف زاده» 45 ساله هستند.

پایان خبر cmsd

توضیحات رییس اداره فرهنگ شاهرود در مورد حادثه رخ داده پروژه فیلمبرداری سلمان فارسی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیحات رییس اداره فرهنگ شاهرود در مورد حادثه رخ داده پروژه فیلمبرداری سلمان فارسی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیحات رییس اداره فرهنگ شاهرود در مورد حادثه رخ داده پروژه فیلمبرداری سلمان فارسی"، کلیک کنید.