دعوت رییس سازمان منابع طبیعی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

دعوت رییس سازمان منابع طبیعی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری در بیانیه ای حضور حداکثری مردم را در انتخابات جلوه ای از بصیرت و عظمت ملت شریف ایران برشمرد و از آحاد مردم به ویژه جامعه بزرگ جنگلبانان جهت شرکت در انتخابات دعوت کرد.

به گزارش cmsd به نقل از سایت سازمان منابع طبیعی متن بیانیه عباسعلی نوبخت به شرح زیر است:

باسمه تعالی

“مصونیت کشور وابسته به حضور مردم است”      مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

جمهوری اسلامی ایران در طی عمر بابرکت 45 ساله خود همواره با تکیه بر دو اصل ایمان ملت شریف به خدای متعال و وحدت کلمه در سایه رهبری خردمندانه امامین نظام، تمام فراز و نشیب های بی شمار را پشت سرگذاشته است.

در این برهه از زمان و با توجه به شرایط پیچیده سیاسی و اجتماعی منطقه و جهان همچنین تاکیدات ویژه رهبر عزیز انقلاب مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات پیش رو و نقش بی بدیل انتخاب افراد شایسته در حل مشکلات و استمرار اعتلای کشور و به تاسی از سیره و سفارش شهدای عالی مقام، بر ماست که به وظیفه دینی و ملی خود عمل کنیم چراکه شکل گیری مجلسی قوی بر پایه مشارکت حداکثری مردم، ضامن امنیت و پیشرفت همه جانبه کشور است.

اینجانب عموم ملت سربلند خصوصا جامعه بزرگ جنگلبانان ایران اسلامی را دعوت می کنم تا با حضوری آگاهانه و گسترده جهت انتخابی اصلح برای پیشرفت کشور و مصونیت آن در برابر بدخواهی دشمنان، جلوه ای دیگر از بصیرت و عظمت خود را به نمایش بگذارند.

پایان خبر cmsd

دعوت رییس سازمان منابع طبیعی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت رییس سازمان منابع طبیعی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت رییس سازمان منابع طبیعی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات"، کلیک کنید.