وقتی آه کروس گریبان داور را گرفت

وقتی آه کروس گریبان داور را گرفت

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ عصبانیت شدید تونی کروس در بازی مقابل سویا، یکی از نادرترین چیزهایی بود که از ستاره آلمانی دیدیم. مرد یخی ریال مادرید که او را با آرامش و خونسردی مثال زدنی اش در پرفشارترین لحظات مسابقات می شناسیم، ناگهان از کوره در رفت و خشم خود را به شکل بی سابقه ای بر سر داور خالی کرد. ایسیدرو دیاز د مرا به تونی کروس کارت زرد نشان داد و شاید اگر مداخله به موقع سرخیو راموس نبود، مهندس ریالی ها برای دومین بار در طول دوران حرفه ای اش از زمین اخراج می شد.

در نیمه دوم، دیاز د مرا به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و داور چهارم جای او را گرفت؛ موضوعی که واکنش جالب تونی کروس را در گفت وگو با برادرش به همراه داشته است.

تونی کروس که از هر از گاهی در پادکست برادرش فلیکس شرکت می کند، در خصوص اتفاقات بازی با سویا صحبت های جالبی کرد که در ادامه می خوانید:

من معمولا با داورها درگیر نمی شوم، اما او (ایسیدرو دیاز د مرا) خیلی عجیب بود. خدا همه چیز را می بیند و باعث مصدومیت او شد. البته حتی مصدومیت داور هم به ضرر ما تمام شد؛ چرا که در حال فشار آوردن روی دروازه سویا بودیم. او تمام خطاهای مشکوک را به نفع سویا گرفت. به نظر من، داور چهارم عملکرد بسیار بهتری داشت.

257 251

وقتی آه کروس گریبان داور را گرفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقتی آه کروس گریبان داور را گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقتی آه کروس گریبان داور را گرفت"، کلیک کنید.