بدقولی ادامه دار ذوب آهن/ چک های پاس نشده روی دست وزنه برداران ماند!

بدقولی ادامه دار ذوب آهن/ چک های پاس نشده روی دست وزنه برداران ماند!

باشگاه ذوب آهن چک قرارداد وزنه برداران را پاس نکرده و این مسیله باعث اعتراض آنها شده است.

به گزارش cmsd، تیم وزنه برداری ذوب آهن روز دهم دی سال جاری توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد اما با اینکه دو ماه از پایان لیگ می گذرد هنوز قراردادهای این تیم تسویه نشده و این اتفاق موجب ناراحتی وزنه برداران این تیم شده است. البته این بدعهدی ذوب آهن اتفاق جدیدی نیست و در سال های 1400 و 1401 هم باشگاه ذوب آهن در تسویه قراردادها بدقولی کرد که اعتراض وزنه برداران را به همراه داشت. اکنون نیز باشگاه، قرارداد وزنه برداران را تسویه نکرده است و آنها برای سال 1402 هیچ پولی دریافت نکرده اند.

مصطفی جوادی، قهرمان وزنه برداری جهان و عضو تیم ذوب آهن اصفهان، با گلایه از بدقولی باشگاه ذوب آهن بیان کرد: ما طبق قرارداد به تعهد خود عمل کردیم و حتی تیم قهرمان شد اما هنوز یک ریال از قرارداد ما تسویه نشده است. باشگاه در هفته آخر لیگ به ما چک داد و قرار بود این چک هفته گذشته پاس شود اما متوجه شدیم که چک ها ثبت نشده اند. زمانی که خواستیم پیگیر ماجرا شویم، کسی پاسخگوی ما نبود.

او ادامه داد: لیگ برتر تنها منبع درآمد ما وزنه برداران است و از طرفی سال سختی را پشت سر گذاشتیم. در حالی که برای مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده می شدیم، در لیگ هم وزنه زدیم اما اینکه در پرداخت قراردادها بدقولی کنند و حتی پاسخگو نباشند اتفاق قشنگی برای این باشگاه نیست و باعث دلسردی و بی اعتمادی می شود. به نظر نمی رسد مبلغ قراردادهای وزنه برداران آنقدر بالا باشد که باشگاه توان پرداختشان را نداشته باشد. در این شرایط هم انتظار داریم حداقل برخورد بهتری داشته باشند و تماس های ما را پاسخ دهند تا تکلیف خودمان را بدانیم چون هیچ پولی از باشگاه دریافت نکرده ایم.

پایان خبر cmsd

بدقولی ادامه دار ذوب آهن/ چک های پاس نشده روی دست وزنه برداران ماند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بدقولی ادامه دار ذوب آهن/ چک های پاس نشده روی دست وزنه برداران ماند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بدقولی ادامه دار ذوب آهن/ چک های پاس نشده روی دست وزنه برداران ماند!"، کلیک کنید.