رشیدی: استقلال بازی 6 امتیازی را برد و اجازه عرض اندام به سپاهان را نداد/حسینی رهبر خط دفاعی تیم است

سکوت خطیر و نکونام به استقلال کمک کرده است

رشیدی: استقلال بازی 6 امتیازی را برد و اجازه عرض اندام به سپاهان را نداد حسینی رهبر خط دفاعی تیم است

پیشکسوت تیم استقلال گفت: استقلال در بازی های خارج از خانه هم نباید به تساوی رضایت دهد، چون امتیازاتی که از دست می رود کار را برای قهرمانی سخت می کند.

منصور رشیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری cmsd، درباره برتری استقلال مقابل سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار کرد: استقلال برنده دیداری 6 امتیازی شد. برتری سپاهان این تیم را برای صدرنشینی بسیار امیدوار می کرد، چون این تیم به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا و بازی رفت و برگشت با الهلال عربستان، دو بازی معوقه داشت، اما با شکست برابر استقلال، حتی در صورت پیروزی در دو بازی عقب افتاده خود، نمی تواند به صدر جدول صعود کند. در واقع استقلال جایگاه خود را در صدر جدول محکم کرد و با امیدواری بیشتری به سمت قهرمانی پیش می رود.

استقلال موقعیت حساسی دارد

وی ادامه داد: استقلال بازی رفت را در اصفهان به سپاهان باخته بود و توانست آن شکست را تلافی کند. این پیروزی به خاطر آنکه یکی از جدی ترین رقبای استقلال شکست خورده و شکست دور رفت هم جبران شد، در ادامه فصل بسیار روحیه بخش است. استقلال حالا در صدر جدول است ولی موقعیت بسیار حساسی دارد. انتظار بیشتری از سپاهان بود ولی این تیم روی دور باخت افتاده و با وجود اینکه پرمهره ترین تیم لیگ برتر است ولی ناهماهنگی در این تیم حس می شود. سپاهان دچار افت روحی شده و بازی های همیشگی را انجام نمی دهد. البته در این بازی استقلال اجازه نداد تا سپاهان خود را در زمین پیدا کند. فضا ها را از این تیم گرفت و نگذاشت موقعیت چندانی داشته باشد.

بازی با پرسپولیس 6 امتیازی است

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: سید حسین حسینی در بازی با سپاهان روز بسیار خوبی داشت. او موقعیت های مهمی را از این حریف گرفت. در یک صحنه هم شانس با او یار بود و شوت مهاجم سپاهان به تیرک دروازه خورد. حسینی رهبری خط دفاعی را بر عهده داشت و مدافعان حداقل موقعیت را به حریف قدرتمند خود دادند. استقلال بازی به بازی پیش می رود و مهم ترین بازی تا پایان سال دربی است.اگر استقلال بتواند در دربی هم برنده شود، دیگر رقیب جدی خود را در رسیدن به قهرمانی از پیش رو برداشته است. البته هیچ دیداری آسان نیست و بدون شک برای هر مسابقه باید برنامه داشت تا با پیروزی های پیاپی صدر جدول حفظ شود. استقلال در بازی های خارج از خانه هم نباید به تساوی رضایت دهد، چون امتیازاتی که از دست می رود کار را برای قهرمانی سخت می کند.

نکونام و خطیر سکوت کرده اند

رشیدی در مورد اینکه ادامه اختلاف سرمربی و مدیرعامل استقلال، جایگاه این تیم را در صدر جدول تهدید نمی کند، تصریح کرد: صددرصد موقعیت استقلال در صدر به خطر می افتد. جواد نکونام و علی خطیر به عنوان سرمربی و مدیرعامل تیم مهم ترین جایگاه ها را در تیم و باشگاه استقلال دارند. همدل نباشند و با همدیگر تعامل نکنند، مشکلات برای تیم ایجاد می شود. هر دو نفر برای پیشرفت و سربلندی استقلال زحمت می کشند و اگر بین آنها شکاف باشد استقلال آسیب می بیند. اتحاد آنها به سود تیم است. البته هر دو نفر فعلاً ترجیح داده اند تا سکوت کنند ولی با همدلی می توانند بیشتر به تیم کمک کنند.  

رشیدی: استقلال بازی 6 امتیازی را برد و اجازه عرض اندام به سپاهان را نداد/حسینی رهبر خط دفاعی تیم است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشیدی: استقلال بازی 6 امتیازی را برد و اجازه عرض اندام به سپاهان را نداد/حسینی رهبر خط دفاعی تیم است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشیدی: استقلال بازی 6 امتیازی را برد و اجازه عرض اندام به سپاهان را نداد/حسینی رهبر خط دفاعی تیم است"، کلیک کنید.