جان باختن 500 نفر در تصادف با خودرو های شوتی

جان باختن 500 نفر در تصادف با خودرو های شوتی

آفتاب نیوز :

سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی دیروز در همایش روسای پلیس امنیت اقتصادی فراجا اظهار کرد: از همه کسانی که در موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز تلاش و زحمت می کشند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

وی تصریح کرد: الحمدلله در سال 1402 جهش پلیس امنیت اقتصادی فراجا به خوبی مشهود بوده به گونه ای که سال سختی برای قاچاقچیان و مجرمان اقتصادی رقم خورد، اما در سال 1403 باید این فعالیت مضاعف شود.

رادان با بیان اینکه به طور قطع باید پشتیبان کننده و حامی مطمینی برای سرمایه گذاران سالم در کشور باشیم، افزود: سرمایه گذارانی که هزینه می کنند تا چرخ اقتصاد کشور سالم به گردش درآید باید مورد حمایت پلیس باشند.

فرمانده کل انتظامی کشور عنوان داشت: باید مشکلات و مسایل در مسیر سرمایه گذاری مطمین برطرف شود و در این حوزه سهم سازمان های دیگر مشخص و مطالبه گری کنیم.

سردار رادان افزود: این موضوع حتماً باید یکی از برنامه های مدون و اجرایی ما در سال آتی باشد و جلسات منظمی با این افراد برگزار شود.

این مقام ارشد انتظامی کشور گفت: سال آتی، سال بالا بردن ریسک برای قاچاقچیان است یعنی قاچاقچی احساس کند که ریسک قاچاق کردن برایش بالا است و باید این نکته را هم در نظر داشته باشیم که در قاچاق خودمان را مشغول قاچاق های جزیی نکنیم.

وی با تاکید بر اینکه قاچاقچیان کالا و ارز در سال 1403 نباید احساس امنیت داشته باشند، اظهار داشت: قاچاقچیان هر لحظه باید حس کنند دودمانشان در حوزه تجارت ناسالم از بین خواهد رفت.

سردار رادان تصریح کرد: الحمدلله در راستای مبارزه با قاچاقچیان کالا ارتباطات خوبی با دستگاه های متولی برقرار شده است، ادامه داد: باید از همه ظرفیت ها برای ضربه زدن به بنیان های قاچاقچیان کالا استفاده شود و اطلاعات نقش اول در پلیس امنیت اقتصادی دارد.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به امحای کالا های قاچاق در سال 1402 افزود: این اقدام یک شروع بود و در سال 1403 تمامی کالا های کشف شده اعم از خودرو و کالا های خانگی باید به آتش کشیده خواهد شد.

ارشدترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: در سال 1403 باید نقش پلیس های تخصصی در برخورد با قاچاقچیان کالا مشخص شود؛ همچنین پلیس امنیت اقتصادی با هوشمندی و بهره گیری از تکنولوژی و اشراف اطلاعاتی جلوی قاچاق کالا به کشور را بگیرد.

سردار رادان با بیان اینکه در برخورد با خودرو های شوتی اقدامات خوبی از ابتدای سال تاکنون صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: 500 نفر از مردم ما بر اساس حادثه آفرینی که این خودرو ها در جاده ها به وجود آوردند جان خود را از دست دادند؛ همچنین تعدادی از همکاران ما بر اثر برخورد با خودرو های شوتی به شهادت رسیدند لذا باید پدیده شوتی گری را از بین ببریم.

وی در خاتمه اضافه کرد: تلاش پلیس همواره بر این است که پدیده شوم “شوتی گری” را به طور کامل از بین ببرد و در این راستا از سازمان های مربوطه نیز خواستار کمک و همیاری بوده و هستیم.

جان باختن 500 نفر در تصادف با خودرو های شوتی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جان باختن 500 نفر در تصادف با خودرو های شوتی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جان باختن 500 نفر در تصادف با خودرو های شوتی"، کلیک کنید.