پخش سریال های «گیلدخت» و «میوه ممنوعه» با دوبله عربی

پخش سریال های «گیلدخت» و «میوه ممنوعه» با دوبله عربی

آفتاب نیوز :

به نقل از روابط عمومی صداوسیما، سریال کمدی «دنگ و فنگ روزگار» به کارگردانی جواد مزد آبادی با نام عربی “السمکری” که دوبله آن در کشور سوریه انجام شده است، در ایام ماه مبارک رمضان در کنداکتور پخش شبکه آی فیلم عربی قرار می گیرد.

گویندگی شخصیت های این سریال را هنرمندانی، چون یاسر معلوف، محمد خاوندی، ریم عبد العزیز، لمی ابراهیم، براء الزعیم، لارا سعاده، می سکر، علی القاسم، لمی سالم، جهاد بوشناق، هزار سلیمان، لیلی بقدونس، اسامه تیناوی، مظهر الحکیم، رغداء سلمان، ربی المامون، فهد السکری، نضیر لکود و نجاح مختار برعهده داشتند.

داستان این سریال به ارتباط دو دوست بر می گردد که در شراکت با یکدیگر دچار مشکلاتی می شوند و ناچار می شوند سال ها این مشکل را پنهان کنند و همین پنهان کاری موقعیت های طنزی را ایجاد می کند. 

زنده یاد سیروس گرجستانی، محمد نادری، محمد فیلی، شمسی فضل اللهی، رضا نیکخواه، سینا رازانی و … از بازیگران این سریال پر بازیگر هستند.

پخش این سریال هر شب ساعت 20:30 به وقت تهران از این کانال خواهد بود.

سریال «بیگانه ای با من است» در ژانر درام خانوادگی از دیگر سریال های رمضانی کانال آی فیلم عربی است.

این سریال نیز در سوریه دوبله شده است و گویندگی شخصیت های آن را هنرمندانی، چون فراس الحلبی، رآفت بزو، هزار سلیمان، احمد عید، نادر لکود، سامی نوفل، اسامه جنید و کوزت حداد برعهده داشتند.

داستان سریال 30 قسمتی «بیگانه ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و نویسندگی فروغ فروهیده در سال های 70-69 می گذرد و درباره جابجایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می دهد.

شبنم قلی خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه از بازیگران این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «بیگانه ای با من است» با نام «غریبه معی» هر شب ساعت 21:30 روانه آنتن کانال آی فیلم عربی خواهد شد.

سریال تلویزیونی «گیل دخت» محصول گروه فیلم و سریال معاونت برون مرزی رسانه ملی نیز برای پخش در ماه رمضان از این کانال آماده شده است.

دوبله این مجموعه به سرپرستی سمیر قصیباتی و با حضور گویندگانی از جمله باسل الرفاعی، نسرین الحکیم، اسامه جنید، اسامه تیناوی و مامون الرفاعی هم در کشور سوریه انجام شده است.

“گیل دخت” درامی تاریخی و عاشقانه در 60 قسمت است که طراح داستان و نگارش فیلمنامه، مجید آسودگان بوده و تهیه کنندگی آن را محمدرضا شفیعی برعهده داشته است.

از جمله بازیگران “گیل دخت” می توان به محمود پاک نیت، پریوش نظریه، فریبا متخصص، میترا رفیع، رامتین خداپناهی، سعید چنگیزیان، شقایق فراهانی، ثریا قاسمی، سعید راد، حبیب دهقان نسب، فخرالدین صدیق شریف، میترا رفیع، یاسمن معاوی، محمد فیلی، رضا اکبرپور و امین میری اشاره کرد.

 شبکه آی فیلم هر شب دو قسمت از این سریال با نام عربی «جلنار» در ساعت 22:30 روی آنتن خود می برد.

سریال «میوه ممنوعه» نیز بنا به درخواست مخاطبان در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است و هر شب ساعت 18:30 بازپخش خواهد شد.

سریال “میوه ممنوعه” به کارگردانی حسن فتحی، سریال دیگری است که به درخواست مخاطبان در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است.

علی نصیریان، هانیه توسلی، گوهر خیراندیش، امیر جعفری، طناز طباطبایی، هرمز هدایت، عمار تفتی، کیانوش گرامی، نیما رییسی، کاظم بلوچی، صدیقه کیانفر و محمدرضا رهبری در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

پخش سریال های «گیلدخت» و «میوه ممنوعه» با دوبله عربی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش سریال های «گیلدخت» و «میوه ممنوعه» با دوبله عربی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش سریال های «گیلدخت» و «میوه ممنوعه» با دوبله عربی"، کلیک کنید.