راه اندازی بیش از 14000 صفحه اختصاصی برای نامزدها در ایرانصدا

سازمان صداوسیما در حوزه صدا با هدف رقابتی کردن انتخابات امسال با بهره گیری از ابزارهای فناورانه، سامانه تبلیغات و معرفی صوتی نامزدهای ایرانصدا را ویژه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری راه اندازی کرده است. 

به گزارش cmsd، به نقل از روابط عمومی رادیو، علی بخشی زاده معاون صدا در توضیح این رویداد اعلام کرد: در این اقدام تازه مردم می توانند از امروز شنونده تبلیغات و محتواهای معرفی نامزدهای انتخاباتی در رسانه ایرانصدا باشند. در صفحه اول این سامانه نام تمامی استان ها فهرست شده است. با انتخاب هر یک از آنها، حوزه های انتخاباتی آن استان قابل مشاهده است. کاربران با انتخاب هر حوزه، فهرست تمامی نامزدهای نهایی این دوره را می بینند. در این صفحه، نام آن دسته از نامزده ها که شخصا محتوای صوتی بارگذاری کرده و یا در ویژه برنامه 20 دقیقه ای بالاتر (ویژه 200 کانال تلویزیونی انتخابات) شرکت کرده اند؛ متمایز است. با انتخاب نام هر نامزد، سامانه شما را به صفحه اختصاصی نامزد هدایت می کند.

وی تاکید کرد: در صفحه اختصاصی نامزد، نام کامل، کد انتخاباتی وی در حوزه و تصویر (در صورت بارگذاری توسط خود نامزد) قابل مشاهده است. همچنین بخش اشتراک گذاری به همراه ابزار تولید بارکد مربعی (QRCode) نیز برای همه مخاطبان به خصوص هواداران و اعضای ستاد انتخاباتی آنها در دسترس است. در بخش اصلی صفحه اختصاصی هر نامزد، لیست همه محتوای صوتی به همراه مدت و نام و شرح محتوا، فهرست شده و دو امکان پخش و ذخیره در دسترس است مخاطبان است. همچنین پخش قطعات صوتی در قالب لیست پخش به صورت خودکار انجام می شود.

معاون صدا بیان کرد: بخش دیگری از سامانه به مناظره های بین نامزدهای مجلس اختصاص دارد. این دسته از محتوا روزانه درحال افزایش است که انشاالله تا پایان بازه زمانی مجاز تبلیغات به بیش از 1000 برنامه خواهد رسید. این مناظرات در بالای صفحه اختصاصی هر حوزه قابل مشاهده است.

بخشی زاده گفت: در روز 11 اسفند 1402 ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز برگزار می گردد. برای هر 144 نامزد مجلس خبرگان نیز مانند بخش قبل، صفحه اختصاصی ایجاد شده و تصویر ایشان به همراه محتوای صوتی 20 دقیقه ای معرفی، در آن قابل دسترس است. لازم به ذکر است حوزه های مجلس خبرگان در این دوره، استانی تعریف شده و لذا نام این نامزد ها در صفحه اصلی هر استان قابل دسترس است. شنیدن برخط فایل های صوتی، امکان ذخیره فایل، نشانه گذاری و اشتراک گذاری اطلاعات نامزد منتخب از دیگر ویژگی های این برنامه کاربردی است. 

معاون صدا در پایان اعلام کرد: با این اقدام، مردم می توانند مجموعه اطلاعات درباره نامزدها را به همراه کدهای انتخاباتی گردآوری کرده و برای خود نشانه گذاری کنند و در روز انتخابات همراه با ایرانصدا پای صندوق های رای حاضر شوند و نامزد اصلح مورد نظر خود را انتخاب کنند.

به گزارش cmsd، مخاطبان می توانند نرم افزار تلفن همراه ایران صدا را ویژه اندروید از نشانی iranseda.ir رایگان دریافت کنند و یا کلیه خدمات سامانه را به صورت آنلاین از طریق وب سایت به همین نشانی استفاده کنند.

راه اندازی بیش از 14000 صفحه اختصاصی برای نامزدها در ایرانصدا

راه اندازی بیش از 14000 صفحه اختصاصی برای نامزدها در ایرانصدا

پایان خبر cmsd

راه اندازی بیش از 14000 صفحه اختصاصی برای نامزدها در ایرانصدا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه اندازی بیش از 14000 صفحه اختصاصی برای نامزدها در ایرانصدا" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه اندازی بیش از 14000 صفحه اختصاصی برای نامزدها در ایرانصدا"، کلیک کنید.