هشدارهای هلال احمر برای شرایط برفی/ آماده باش امدادگران تا پایان بارش ها

هشدارهای هلال احمر برای شرایط برفی/ آماده باش امدادگران تا پایان بارش ها

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به بارش های فعلی و پیش رو از کوهنوردان خواست که از صعود به ارتفاعات پرهیز کنند.

صادق محمودی در گفت وگو با cmsd، با بیان اینکه در اکثر نقاط کشور برف و باران درحال بارش است، گفت: از همه رانندگانی که احیاناً دارای خودروی نامناسب، امکانات محدود زمستانی و تجربه محدود در شرایط زمستانی هستند، می خواهم که طی یکی دو روز آینده از حضور در جاده های برفی خودداری کنند تا خدای نکرده دچار مخاطره برای خود و دیگران نشوند.

وی از کوهنوردانی که قصد صعود زمستانی به برخی از ارتفاعات کشور را دارند نیز خواست در حین بارش برف به هیچ عنوان اقدام به صعود نکنند. همچنین یکی دو روز بعد از بارش برف نیز به مناطقی که احتمال ریزش بهمن در آن وجود دارد نروند. 

محمودی به کوهنوردان توصیه کرد هنگام صعود با افراد با تجربه که شناخت کافی از مسیرهای کوهنوردی و وضعیت بهمن دارند همراه شوند. تجهیزات کوهنوردی، پوتین مناسب، خوراکی مناسب و همچنین وسایل مناسب کوهنوردی را به همراه داشته باشند تا اگر احیاناً مجبور به حضور طولانی مدت در منطقه شدند بتوانید شب را به صبح برسانند.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در پایان با اشاره به آماده باش امدادگران و پایگاه های جمعیت هلال احمر گفت: پس از صدور هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی در مورد بارش برف و باران، سازمان امداد و نجات نیز امدادگران خود در تمامی استان های هدف را به حالت آماده باش درآورد و این آمادگی تا پایان بارش ها ادامه خواهد داشت.

پایان خبر cmsd

هشدارهای هلال احمر برای شرایط برفی/ آماده باش امدادگران تا پایان بارش ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدارهای هلال احمر برای شرایط برفی/ آماده باش امدادگران تا پایان بارش ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدارهای هلال احمر برای شرایط برفی/ آماده باش امدادگران تا پایان بارش ها"، کلیک کنید.