خشم پاکو خمس در نشست خبری؛ سرمربی تراکتور وارد بحث جنجالی شد!

خشم پاکو خمس در نشست خبری؛ سرمربی تراکتور وارد بحث جنجالی شد!

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ سرمربی تراکتور پس از شکست مقابل پرسپولیس در یک نشست خبری حضور یافت.

به گزارش ورزش سه، پاکو خمس با توپ پُر به استقبال خبرنگاران آمده بود و در همان آغاز در پاسخ به سوال خبرنگاری که نتایج تیم تراکتور را زیر سوال برد، پرسید: «ما در نیم فصل اول 28 امتیاز گرفتیم، آیا تراکتور قبلا بهتر از این امتیاز گرفته بود؟»

بعد از اینکه خبرنگار گفت که آمار دقیقی ندارد، گفت: «اگر آمار نداری بگو نمی دانم. اما من می دانم، بهترین آمار 52 امتیاز در پایان فصل بوده است. اگر ما عملکرد نیم فصل اول را تکرار کنیم، بیشتر از این تعداد امتیاز خواهیم گرفت.»

اما بلافاصله یکی دیگر از خبرنگاران وارد صحنه شد و گفت: «تراکتور در لیگ چهاردهم 57 امتیاز گرفته که از دو برابر 28 امتیازی که شما در نیم فصل اول گرفتید هم بیشتر بوده است» – این شروع مجادله این خبرنگار با سرمربی اسپانیایی تراکتور بود.

خبرنگار: گفتند تراکتور در طول فصل هیچوقت بیشتر از 52 امتیاز نگرفته اما لیگ چهاردهم تراکتور 57 امتیاز گرفته بود. البته آمار نیم فصل را دارم.

مدیررسانه ای تراکتور: از وقتی 16 تیمی شده است.

خبرنگار: آن زمان 16 تیمی بود.

در شرایطی که خمس در حین پاسخ به مدیررسانه ای تراکتور اشاره می کرد، مترجمش گفت: طبق آمار و ارقامی که به آقای خمس دادند، 52 امتیاز بوده است.

خبرنگار: حالا کاری با این موضوع نداریم. من خودم را نماینده هواداران تراکتور نمی دانم اما خودم حس می کنم تراکتور نباید در طول فصل به سه مدعی ببازد. آیا این را قبول ندارید؟

خمس: خیر. ما باید سعی مان را بکنیم که به بهترین شکل رقابت کنیم ولی این امکان وجود دارد که ببازیم یا ببریم . داریم درباره رقابت با سه تا از بهترین تیم های لیگ صحبت می کنیم. ما دوست داریم این بازی ها را ببریم، چون می دانیم بازی های مهمی هستند. البته درست است که در مسابقه مقابل تیم هایی نظیر سپاهان، استقلال و پرسپولیس نتایج قابل قبولی نگرفته ایم اما دو بازی دیگر با استقلال و سپاهان در خانه داریم. نهایت تلاش خودمان را می کنیم که بهترین بازی را ارایه بدهیم و ببریم. من اولین کسی هستم از بازده و عملکرد تیم مان در این بازی ها ناراضی هستم اما ما دوست داریم که همه بازی ها را ببریم. بعضی از بازی ها دشوارترند، چون ما برابر تیم های بهتری قرار می گیریم و تیم هایی هم هستند که مقابل شان با سختی کمتری مواجه می شویم.

خبرنگار: ادامه سوالم این بود که ایشان گفتند استقلال و سپاهان و پرسپولیس اما تراکتور الان با ملوان آقای تارتار هم نمی تواند رقابت کند. دلیلش این است که ملوان توانسته این تیم ها را ببرد و اعتماد به نفس خودش را به دست بیاورد اما تراکتور نتوانسته این کار را کند. هواداران تراکتور نگرانند که شاید رتبه تیم از پارسال هم بدتر شود.

خمس: شما از کجا می دانید و بر چه مبنایی پیش بینی می کنید؟ آیا شما می دانید در نهایت قرار است ما چه رتبه ای از جدول را کسب کنیم؟ با تمام احترام من احساس می کنم شما خیلی دوست دارید پیش گویی کنید. تا پایان فصل 14 مسابقه باقی مانده و غیرممکن است که ما الان پیش بینی کنیم که قرار است چه رتبه ای کسب کنیم. اینکه از الان درباره این موضوعات صحبت کنیم اصلا معنای خاصی ندارد. از طرف دیگر من می بینم بیش از اندازه تمرکز روی بازی با این سه تیم رفته است، در صورتی که تا جایی که من اطلاع دارم لیگ 16 تیم دارد و در هر دوره از لیگ شما باید با 15 تیم مسابقه بدهید و همه این بازی ها مهم هستند. باز هم تکرار می کنم ما باید مقابل این تیم ها بهترین بازی خود را ارایه بدهیم. البته هیچ شک و تردیدی نیست که نتایج مان مقابل تیم هایی که اشاره کردید، قابل قبول نبوده و هیچ بهانه ای هم قابل قبول نیست. ما بازی های آنچنان خوبی که برای بردن این تیم ها نیاز بوده، ارایه ندادیم اما واقعا بی عدالتی بزرگی است که فقط نتایج مقابل این تیم ها به ما یادآوری می شود، در صورتی که تیم های زیادی در لیگ هستند و ما نتایج خوبی گرفته ایم. سعی خودمان را خواهیم کرد که برابر همه تیم ها بهترین بازی مان را ارایه بدهیم و بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم.

258 258

خشم پاکو خمس در نشست خبری؛ سرمربی تراکتور وارد بحث جنجالی شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خشم پاکو خمس در نشست خبری؛ سرمربی تراکتور وارد بحث جنجالی شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خشم پاکو خمس در نشست خبری؛ سرمربی تراکتور وارد بحث جنجالی شد!"، کلیک کنید.