شرکت 103 هزار مددجوی کمیته امداد در جشنواره قرآنی باران وحی – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

شرکت 103 هزار مددجوی کمیته امداد در جشنواره قرآنی باران وحی - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، جعفر صباغیان قایم مقام کمیته امداد، روز شنبه در اختتامیه جشنواره قرآنی باران وحی که با حضور مسوولان کشوری و استانی در محل امامزاده سیدعباس (ع) بجنورد برگزار شد، با اشاره به شرکت بیش از 103 هزار نفر از مددجویان در سراسر کشور در این جشنواره بیان کرد: 630 داور در سطح کشور، شرکت کنندگان را داوری کردند.

وی گفت: جشنواره قرآنی باران وحی در سه بخش آوایی، مفاهیم و هنری در سه رده سنی زیر 12 سال، 12 تا 16 سال و بالای 16 سال به تفکیک جنسیتی برگزار شد.
قایم مقام کمیته امداد افزود: در راستای توانمندسازی مددجویان در نهاد کمیته امداد 17 برنامه و 120 خدمت در زمینه های مختلف حمایتی، درمانی، فرهنگی، اشتغال و… برای ولی نعمتان انقلاب انجام می گیرد.

صباغیان پرداخت تسهیلات اشتغال و ارایه آموزش های مختلف به کارآفرینان تا رسیدن به خودکفایی را از اقدامات این نهاد در راستای ایجاد اشتغال و خودکفایی مددجویان نام برد و گفت: در بیش از 80 استان در سراسر کشور جشن خودکفایی برگزار شده است.

قایم مقام کمیته امداد، رفع نیازهای مادی و معنوی مددجویان را مهمترین رسالت این نهاد عنوان کرد و افزود: رفع نیازهای فرهنگی از مهم ترین دغدغه های این نهاد حمایتی است که موضوعات قرآنی از آن جمله برنامه های فرهنگی است که جشنواره قرآنی باران وحی نیز در همین راستا برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه قرآن کتابی راهبردی در زندگی فردی و اجتماعی افراد است، تصریح کرد: برکات قرآن آثار بسیاری در سطح جامعه دارد که دستگاه های فرهنگی در این خصوص باید بیشتر فعالیت داشته باشند و برنامه های فرهنگی را در کنار سایر برنامه ها در اولویت قرار دهند.

شرکت 103 هزار مددجوی کمیته امداد در جشنواره قرآنی باران وحی – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرکت 103 هزار مددجوی کمیته امداد در جشنواره قرآنی باران وحی – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرکت 103 هزار مددجوی کمیته امداد در جشنواره قرآنی باران وحی – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.