خاندوزی: پذیرش صنایع در بورس تسهیل می شود

خاندوزی: پذیرش صنایع در بورس تسهیل می شود

وزیر اقتصاد و دارایی از تشهیل شرایط پذیرش صنایع و واحدهای اقتصادی در بورس و فرابورس خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری cmsd، سید احسان خاندوزی، ظهر جمعه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان یزد اظهار کرد: بانک های فعال در استان ها باید دارای خدمات ویژه ای باشند تا صنایع به سرمایه گذاری تمایل و رغبت بیشتری داشته باشند.

وی بیان کرد: مطالبات صنایع و سرمایه گذاران در خصوص پرداخت تسهیلات بانکی، مطالبات مهمی است که باید به آن توجه شود.

خاندوزی ادامه داد: همجنین افزایش سقف اختیارات یزد و استان ها در زمینه پرداخت تسهیلات بانکی از مواردی است که برای انجام آن و کمک به بخش صنعت و بخش خصوصی پیگیری و اقدام می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دیگر مطالبات صنایع و بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: ابتدای سال آینده برای تحقق خواست بخش خصوصی و صنایع استان یزد، نماینده بانک مرکزی در این استان مستقر می شود.

خاندوزی افزود: این نهاد اقتصادی و مالی در راستای هماهنگی و انجام امور بانکی، رفع موانع و مشکلات این بخش و تسهیل در کارها فعالیت خواهد کرد.

وی ادامه داد: همچنین برای تحقق خواست بخش خصوصی و فعالان اقتصادی و تولیدی یزد، استقرار نماینده سازمان بورس نیز جزو موارد مهمی است که پیگیری و اقدام می شود.

خاندوزی گفت: تسهیل پذیرش واحدهای مختلف صنعتی و اقتصادی در بورس و فرابورس موضوع مهمی است و دولت نگاه ویژه به آن دارد تا از همه ظرفیت ها در بازار بورس در جهت خدمت به مردم و کشور استفاده شود.

وزیر اقتصاد در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: به منظور کمک به فعالان اقتصادی استان یزد 10 واحد صرافی جدید برای تسهیل در انجام وظایف در استان ها و شهرستان اردکان یزد راه اندازی می شود تا دسترسی ارزی راحت تر شود.

وی در مورد معافیت های مالیاتی بخش های مختلف به خصوص جاده سازی گفت: برای معافیت مالیاتی در این بخش باید اقدامات لازم انجام و لایحه ای آماده و تقدیم مجلس شورای اسلامی شود و امیدواریم در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.

خاندوزی: پذیرش صنایع در بورس تسهیل می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خاندوزی: پذیرش صنایع در بورس تسهیل می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خاندوزی: پذیرش صنایع در بورس تسهیل می شود"، کلیک کنید.