مردم باید در انتخابات افراد اصلح را برگزینند – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

مردم باید در انتخابات افراد اصلح را برگزینند - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، حجت الاسلام محمد صادق عاشوری ضمن دعوت حاضرین به رعایت تقوای الهی با استناد به حدیثی از رسول اکرم (ص) شمول رحمت و محبت و پناه حضرت حق را مشروط به سه خصوصیت دانست و افزود: هرکس دارای سه خصوصیت باشد خداوند او را در پناه خود گیرد و مشمول رحمت و محبت خود گرداند: شکر هنگام نعمت، اولین و مهمترین آن است.

امام جمعه سیراف در ادامه تاکید کرد: در آستانه رزمایش بزرگ سیاسی یعنی انتخابات 2 نوع شناخت دین شناسی و دشمن شناسی از مهمترین وظایف ما است.

وی ادامه داد: ابتدا باید نگاه کنیم و ببینیم وظیفه دینی ما در انتخابات چیست؟ دین وظیفه را مشخص کرده و آن احساس مسیولیت است، فرهنگ شهادت به ما می آموزد که همانگونه که جوانانی رفتند و از خاک و ناموس و مرزها دفاع کردند ما هم بایست با حضور در پای صندوق رای و راهپیمایی از ولایت و آرمان انقلاب و خون شهدا و ارزش ها پاسداری کنیم.

حجت الاسلام عاشوری بیان داشت: در عملیات باید جبهه دشمنان را شناخت، برنامه ها، توطیه ها و ترفندهای دشمن را شناسایی کرد.

این مقام مسیول خاطرنشان کرد: کلید واژهایی چون، بی فایده بودن انتخابات، تخلف، انتخابات غیرآزاد، انتخابات مهندسی شده و ایجاد دوقطبی های کاذب بین مردم و نظام، از جمله شگردهای دشمن برای کمرنگ کردن و دور کردن مردم از صندوقهای رای است که باید نسبت به آنها آگاه و هوشیار باشیم.

امام جمعه سیراف هشدار داد: محور تلاش های دشمن القا شبهات، ایجاد شکاف و جدایی میان مردم و نظام است.

خطیب جمعه سیراف با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت: انتخابات مظهر جمهوری اسلامی ایران است، وقتی که آمریکا با نظام جمهوری اسلامی مخالف است یعنی با انتخابات مخالف است، پس همه باید در انتخابات شرکت کنند چون راه اصلاح کشور انتخابات است.

وی در ادامه انتخاب اصلح را از تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و افزود: مردم باید انتخاب اصلح داشته باشند، آنجایی که می توانند خود تشخیص دهند و تحقیق کنند و آنجایی که نمی توانند به کسانی که اعتماد دارند اتکا کنند و از معرفی آنها استفاده کنند.

حجت الاسلام عاشوری در پایان ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت (عج)، به مناسبت روز وزارت اطلاعات و هفته سربازان گمنام امام زمان عج گفت: از امتیازات مهم دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی، بومی بودن و عدم الگوبرداری از مجموعه اطلاعاتی در دنیا است.

مردم باید در انتخابات افراد اصلح را برگزینند – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم باید در انتخابات افراد اصلح را برگزینند – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم باید در انتخابات افراد اصلح را برگزینند – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.