فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد طی هفته آینده در همدان

فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد طی هفته آینده در همدان

به گزارش خبرگزاری cmsd استان همدان، محمدحسن باقری شکیب در گفتگو با cmsd با اعلام این خبر افزود: از روز جمعه با ورود سامانه بارشی به تدریج شاهد افزایش ابر و آغاز بارش های زمستانی در طی هفته آینده خواهیم بود.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان
با اعلام هشدار هواشناسی سطح زرد برای استان همدان در هفته آینده، خاطرنشان کرد: با توجه به آخرین خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی با فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد ابتدا طی ساعتی از شنبه شب تا صبح دوشنبه و سپس طی ساعتی از سه شنبه شب تا ظهر پنجشنبه بارش هایی را عمدتاً به شکل برف در اکثر نقاط استان خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه به علت بارش برف و باران لغزندگی معابر و احتمال اختلال در تردد وسایل نقلیه به ویژه در گردنه های استان وجود خواهد داشت، گفت: از روز یکشنبه کاهش محسوس دمای روزانه در استان پیش بینی می شود و صبح دوشنبه تا پایان هفته دمای کمینه در برخی از نقاط استان تا منفی 8 درجه خواهد رسید.

وی افزود: همدان، اسدآباد، بهار، تویسرکان، رزن، درگزین(کرفس)، شیرین سو، کبودرآهنگ(گل تپه)، ملایر و نهاوند مناطقی است که این سامانه های بارشی آنها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

باقری شکیب با اشاره به اینکه روز گذشته بیشینه دما از نهاوند با 12 درجه و صبح امروز دمای کمینه از گل تپه با منفی 4 درجه گزارش شده است، گفت: دمای هوا در همدان طی 24 ساعت گذشته بین 8 و منفی 3 درجه در نوسان بوده است.

فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد طی هفته آینده در همدان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد طی هفته آینده در همدان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد طی هفته آینده در همدان"، کلیک کنید.