بازداشت 14 نفر از اراذل و اوباش در تبریز

بازداشت 14 نفر از اراذل و اوباش در تبریز

آفتاب نیوز :

سردار علی محمدی در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه و مقابله با اراذل و اوباش، ماموران امنیت عمومی استان ازحضور و فعالیت مجرمانه اراذل و اوباش در سطح شهرستان تبریز که اقدام به زورگیری، اخاذی، شرارت، سرقت به عنف و ایجاد رعب و وحشت و رنجش خاطر شهروندان و آرامش مردم شریف تبریز را سلب کرده بودند، مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی، محل شرارت این اراذل و اوباش شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در یک عملیات موفق پلیسی 14 نفر اراذل و اوباش سابقه دار که دارای چند فقره سابقه کیفری و قتل دارند، دستگیر و از آنان تعداد چهار قبضه سلاح کمری، تعدادی قمه و سلاح سرد و همچنین 2 دستگاه موتور سیکت سنگین قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با بیان اینکه طرح مبارزه با اراذل و اوباش روزانه ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و پلیس به افراد هنجار شکن اجازه عرض اندام نخواهد داد و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.

وی ضمن تشکر از همکاری و تعامل مردم با پلیس تاکید کرد: شهروندان هروقت و در هرجا نیاز باشد با فوریت های 110 پلیسی تماس بگیرند تا همکاران پلیس با اقدامات فنی و علمی افراد هنجارشکن و مخل نظم و امنیت عمومی را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهند.

کشف 5 تن مکمل غذایی دام و طیور قاچاق در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 5 تن انواع مکمل غذایی دام و طیور خارجی قاچاق به ارزش سه میلیارد و 800 میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز هنگام گشت زنی در محور مواصلاتی مراغه به هشترود به یک دستگاه کامیون باری مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودروی توقیف شده، مقدار پنج تن انواع مکمل غذایی دام و طیور خارجی قاچاق در برندهای مختلف کشف شد، تشریح کرد: برابر اعلام کارشناسان امر ارزش کالاهای مکشوفه 3 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر دستگیر و خودروی مربوطه نیز توقیف پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی از شهروندان درخواست کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و موارد مشکوک، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند. 

بازداشت 14 نفر از اراذل و اوباش در تبریز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 14 نفر از اراذل و اوباش در تبریز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 14 نفر از اراذل و اوباش در تبریز"، کلیک کنید.