عمده منابع بانکی صرف پرداخت تسهیلات خرد به ویژه در حوزه مشاغل خانگی می شود

عمده منابع بانکی صرف پرداخت تسهیلات خرد به ویژه در حوزه مشاغل خانگی می شود

به گزارش خبرگزاری cmsd استان چهارمحال وبختیاری، شهرام زارع در جلسه شورای روسای اتاق های بازرگانی سراسر کشور با بیان اینکه عمده منابع بانکی صرف پرداخت تسهیلات خرد به ویژه در حوزه مشاغل خانگی می شود، اظهار کرد: این مسیله موجب شده است تا فعالان اقتصادی در حوزه های صنعت، کشاورزی و گردشگری نتوانند تسهیلات مورد نیاز خود را برای سرمایه گذاری و تامین سرمایه در گردش، حتی با سود 23 درصد دریافت کنند.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اگر بتوانیم با تجمیع تسهیلات بانکی، واحدها و بنگاه های اقتصادی بزرگ را در استان ها راه اندازی کنیم، قطعا می توان اشتغال پایدار خوبی را ایجاد و همچنین به افزایش تولید و صادرات نیز کمک کرد.

وی تاکید کرد: تثبیت اشتغال از ایجاد شغل جدید حایز اهمیت تر است، دولت باید تمام توان خود برای حل مشکلات فعالان اقتصادی و تثبیت مشاغل موجود انجام دهد، در غیراینصورت در سال آینده واحدهای تولیدی و خدماتی با بحران مواجه شده و به سمت ورشکستگی حرکت خواهند کرد.

زارع در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اتاق بازرگانی ایران یک مجموعه بزرگ در کشور محسوب می شود، گفت: عموما فعالان اقتصادی مطالبات و مشکلات خود را با روسای اتاق های بازرگانی در استان ها در میان می گذارند و روسای اتاق ها می توانند این مشکلات را به سطوح بالاتر انتقال دهند، بنابراین پیشنهاد می شود از وزرای مرتبط در جلسه شورای روسای اتاق های بازرگانی سراسر کشور دعوت به عمل آید تا بتوان مسایل و مشکلات مبتلا به در حوزه های مختلف در کشور را در حضور آنان مطرح کرد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری در پایان عنوان کرد: باتوجه به اینکه روسای اتاق های بازرگانی، هیات نمایندگان و سایر فعالان اقتصادی استان ها برای پیگیری امورات استان ها و شرکت در جلسات خود

46به صورت هفتگی و ماهانه به اتاق ایران مراجعه می کنند، ضرورت دارد تا یک دفتر کار همانند دفاتر کار استانداران در مرکز در اتاق بازرگانی ایران در نظر گرفته شود.

عمده منابع بانکی صرف پرداخت تسهیلات خرد به ویژه در حوزه مشاغل خانگی می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عمده منابع بانکی صرف پرداخت تسهیلات خرد به ویژه در حوزه مشاغل خانگی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عمده منابع بانکی صرف پرداخت تسهیلات خرد به ویژه در حوزه مشاغل خانگی می شود"، کلیک کنید.