لغو نشست نتانیاهو با خانواده های اسرا

لغو نشست نتانیاهو با خانواده های اسرا

منابع صهیونیستی از لغو نشست نخست وزیر رژیم صهیونیستی با نمایندگان خانوده های اسرای صهیونیست خبر دادند.

به گزارش cmsd، شبکه 12 صهیونیستی امروز یکشنبه اعلام کرد نشست بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با نمایندگانی از خانواده های اسرا که قرار بود فردا (دوشنبه) برگزار شود، لغو شد.

منابع صهیونیستی در این باره گزارش دادند که این نشست به تعویق افتاده و تاریخ جدیدی برای برگزاری آن مشخص نشده است.

بر اساس این گزارش، در پی تعلیق مذاکرات قاهره برای آتش بس و تبادل اسرا، خانواده های اسرای صهیونیست همچنین خواستار دیدار با کابینه جنگ این رژیم شدند.

در این راستا، برخی رسانه های صهیونیستی گزارش داد که خانواده های اسرای صهیونیست خواستار اعتصاب عمومی و فلج کردن اقتصاد اسراییل شدند تا این امر اهرم فشاری بر کابینه برای رسیدن به توافق تبادل اسرا باشد.

خانواده های اسرا اعلام کردند که نتانیاهو به حرف آن ها گوش نمی دهد و مطالبات آن ها را نادیده می گیرد و در پاسخ به این بی تفاوتی اعتصاب عمومی باید انجام شود.

آن ها خاطرنشان کردند: نتانیاهو منافع سیاسی خود را بر منافع اسرا و خانواده های آن ها ترجیح می دهد و نشست مطبوعاتی او همزمان با برگزاری اعتراضات به وضوح نشان می دهد که او هیچ اهمیتی به مطالبات ما نمی دهد.

خانواده های اسرا همچنین از رییس سندیکای کارگران خواستند که از آن ها حمایت کند و به اعتصاب ها بپیوندد.

آن ها ابراز امیدواری کردند که این اقدام ممکن است باعث ایجاد کانال های گفت وگو با مقامات رژیم اسراییل شود تا به توافق آزادی اسرای آن ها منجر شود.

اخیرا خانواده های اسرای بازداشت شده در غزه در مقابل وزارت جنگ در تل آویو تجمع کردند.

یکی از اعضای این خانواده ها گفت: ما خانواده های اسرا به خاطر اسراییل به دادگاه لاهه رفتیم اما تو نتانیاهو نماینده ای را برای برگزاری مذاکرات به قاهره نمی فرستی.

این خانواده ها تاکید کردند که نتانیاهو اسرا را رها کرده است. آن ها از نتانیاهو خواستند فورا توافقی را با حماس برای آزادی اسرا امضا کند.

پنجشنبه نیز خانواده های اسرا اعلام کردند که تحرکات خود را برای فشار بر کابینه نتانیاهو برای آزادی فرزندانشان تشدید خواهند کرد.

پیش از آن روز چهارشنبه رسانه های عبری گزارش دادند نتانیاهو به هییت صهیونیستی که قرار بود پنجشنبه برای مذاکرات به قاهره برود دستور داد که به آنجا نرود.

پایان خبر cmsd

لغو نشست نتانیاهو با خانواده های اسرا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لغو نشست نتانیاهو با خانواده های اسرا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لغو نشست نتانیاهو با خانواده های اسرا"، کلیک کنید.