مناقشه علنی نکونام – خطیر در استقلال

مناقشه علنی نکونام - خطیر در استقلال

آفتاب نیوز :

کیانوش رحمتی یکی از دستیاران بادانش جواد نکونام در استقلال است که دیروز به خبرنگاران گفت از باشگاه توقع کمک دارد و نکونام هر حرفی می زند به خاطر منافع تیم است. همه اعضای تیم استقلال هم متفق القول می گویند مناقشه نکونام با خطیر و تیمی که او را همراهی می کند به دلیل منافع شخصی نیست.

واقعیت مطلب این است که نکونام همه حرف هایش را شفاف و بی کم و کاست می زند و صراحتا مقابل خطیر موضع می گیرد. گلایه های او بسیار گسترده است و در یکی، دو جمله خلاصه نمی شود، اما سرمربی استقلال چیزی را پنهان نگه نداشته و حرف هایش را زده است.

در این میان، اما مدیرعامل استقلال چه می کند؟ او با استفاده از تاکتیک سکوت و مدارا، اجازه می دهد نکونام در انظار عمومی داد سخن سر دهد. سپس معاون ارتباطات باشگاه در صداوسیما روی خط می آید و پاسخ سرمربی تیم را می دهد؛ در حالی که طرف حساب نکونام یک نفر دیگر است و این تاکتیک تا امروز در استقلال جواب نداده و در آینده هم اوضاع را بهتر نمی کند؛ یعنی اگر قرار بود توضیحات معاون رسانه ای خطیر در این زمینه مثمرثمر واقع شود، حتما این همه شکوه و گلایه در استقلال وجود نداشت.

نتایجی که استقلال می گیرد، احتمالا باعث می شود که خطیر دست به عصاتر حرکت کند؛ چون فضا به سود نکونام و یارانش است. خطیر یا باید به همین رویه ادامه بدهد و در لاک دفاعی فرو برود، یا به میدان بیاید و از عملکردش دفاع کند. هر چقدر خطیر از دست رسانه های گروهی فرار کند، نکونام با هر نتیجه مقبولی که می گیرد تیرهایش را روانه خطیر و رفقا می کند.

مشخص نیست این غایله آیا ختم به خیر می شود یا نه، اما هر چقدر زمان می گذرد، صلاحیت خطیر به عنوان مدیرعاملی که باید با سرمربی اش تعامل داشته باشد از بین می رود و این مسیله دیگر اسمش مدیریت نیست. خطیر چاره ای ندارد، مگر این که وارد میدان شود و او هم همه حرف هایش را بزند. مدیرعامل استقلال باید برای سرمربی تیم و انتقاد های شفافش جواب داشته باشد.

از اینجا به بعد دیگر هنر مدیریتی خطیر در سکوت و بی جوابی نیست. در باشگاهی مثل استقلال روابط سرمربی و مدیر باید در بالاترین سطح ممکن باشد؛ وقتی در استقلال وضعیت این قدر مفتضحانه است، دیگر سکوت مدیرعامل هیچ معنایی ندارد.

مناقشه علنی نکونام – خطیر در استقلال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مناقشه علنی نکونام – خطیر در استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مناقشه علنی نکونام – خطیر در استقلال"، کلیک کنید.