دختر البغدادی: از اعلام خلافت پدرم شوکه شدم!

دختر البغدادی: از اعلام خلافت پدرم شوکه شدم!

پس از مصاحبه اخیر همسر اول ابو بکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش که در سال 2019 به هلاکت رسید، این بار دخترش در جریان گفت وگوی اختصاصی با «العربیه» و «الحدث» از اسرار این سازمان تروریستی و نیز اسرار پنهان پدرش، خطرناک ترین مرد جهان در دهه گذشته پرده برداشت.

به گزارش cmsd، امیمه، دختر ابوبکر البغدادی درجریان این مصاحبه گفت: «هنگامی که پدرم را در تلویزیون دیدم که خلافت داعش را از مسجد النوری در موصل اعلام کرد، بسیار شوکه و متعجب شدم.»

وی در ادامه افزود: «او یک هفته پس از این سخنرانی به خانه بازگشت و وقتی از او در مورد این کارش سوال کردم، خندید.»

امیمه همچنین گفت زندگی خانواده البغدادی به دنبال اعلام خلافت در معرض محدودیت های امنیتی بود و از ترس هواپیماها اجازه خروج نداشتند.

وی  افزود که هیچ گونه ارتباطی با همسایگانشان نداشته و همسر سوری ابومحمد العدنانی یکی از سرکرده های این گروه تروریستی را تنها یک بار دیده است.

دختر البغدای همچنین گفت که پدرش 11 فرزند داشت که یکی از آنها در سوریه خودش را منفجر کرد و یکی دیگر اخیرا در عراق بازداشت شده است.

پیشتر «اسما محمد» نخستین همسر «ابوبکر البغدادی» سرکرده مقتول گروه تروریستی داعش در نخستین ظهور علنی، با شبکه تلویزیونی سعودی «الحدث» گفت وگو کرد و به شرح جزییاتی درباره اسرار زندگی شخصی و سازمانی البغدادی و آخرین روزهای حیاتش پرداخت.

اسما محمد تصریح کرد که البغدادی با بیش از 10 زن اسیر ایزدی رابطه داشت و البغدادی و هوادارانش به قدری هوس ران بودند که دستگاه خلافت ادعایی خود را به دولتی برای زنان تبدیل کردند.

او تصریح کرد: نیروهای آمریکایی هنگامی که دنبال البغدادی بودند، به خانه اش حمله و برادر بزرگ او را بازداشت کردند. شرایط داعش پس از کشته شدن «ابو سیاف» در سال 2015 فاجعه بار شد. البغدادی با محافظان اندک تردد می کرد تا جلب توجه نکند. بیگانگان تفکر داعش را هدایت و رهبری می کردند. اعضای داعش شمار زیادی یتیم و بیوه از خود به جای گذاشتند.

وی ادامه داد: من از ازدواج البغدادی با یک دختربچه عراقی غافلگیر شدم. او حتی دختر خود را نیز که 12 سال سن داشت شوهر داد. من هرگز مشاهده نکردم که البغدادی از کشته شدن همرزمانش ناراحت شده باشد.

البغدادی در اکتبر 2019 در جریان عملیات ویژه آمریکا در استان ادلب واقع در شمال غربی سوریه کشته شد.

پایان خبر cmsd

دختر البغدادی: از اعلام خلافت پدرم شوکه شدم!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دختر البغدادی: از اعلام خلافت پدرم شوکه شدم!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دختر البغدادی: از اعلام خلافت پدرم شوکه شدم!"، کلیک کنید.