لزوم جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات؛ دشمن برای کاهش حضور ملت برنامه دارد

لزوم جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات؛ دشمن برای کاهش حضور ملت برنامه دارد

فرماندار ویژه شهرستان مرودشت تاکید کرد که تلاش نامزد های مردمی برای رفع مسایل موجب جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری cmsd، نشست تبیینی با نامزد های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد به ریاست فرماندار ویژه شهرستان مرودشت و با حضور فرماندار ارسنجان، اعضای شورای تامین، اعضای هییت های نظارت و اجرایی و نامزد های انتخابات حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد و مسیولان ستاد اصلی نامزد ها در سالن حافظ دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت برگزار شد.

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت در این نشست اظهار کرد: فصل الخطاب و هدف تمامی برگزارکنندگان انتخابات تحقق چهار راهبرد مقام معظم رهبری درباره انتخابات شامل «مشارکت قوی»، «رقابت واقعی»، «سلامت به معنای حقیقی» و «امنیت» است.

اسماعیل خوشبخت با تاکید بر توجه ویژه به جوانان گفت: باید فضای بیشتری در فعالیت های اجرایی و مسایل دیگر به جوانان بدهیم؛ چراکه علاوه بر روحیه و انرژی، جوانان ایده های بسیار بهتری در اجرای امور دارند؛ به نامزد ها پیشنهاد می کنم فضا و فرصت بیشتری به جوانان بدهند.

لزوم جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات؛ دشمن برای کاهش حضور ملت برنامه دارد

رییس شورای تامین شهرستان مرودشت، حضور حداکثری در انتخابات را مانند 45 سال گذشته نمایانگر پشتیبانی و حمایت مردمی از نظام مردمی جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: تلاش نامزد های مردمی و سایر نامزد هایی که دنبال رفع مسایل و اجرای مطالبات مردمی هستند موجب جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت هم در حاشیه نشست تبیینی انتخابات در گفت وگو با خبرنگار cmsd ضمن دعوت از آحاد مردم به خصوص دانشگاهیان برای مشارکت و حضور پرشور در انتخابات عنوان کرد: مردم می دانند که شرکت در انتخابات علاوه بر اینکه یک فریضه و وظیفه دینی، ملی و اجتماعی است، زمینه را برای نمایش اقتدار ملی، کارآمدسازی سازمان ها و نهاد ها برای تحقق اهداف کشور مهیا می کند و مردم نیز خوب می دانند که تنها راه اصلاح امور، حضور در پای صندوق های اخذ رای است.

لزوم جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات؛ دشمن برای کاهش حضور ملت برنامه دارد

سیروس فارسی با بیان اینکه مخالفان دنبال این هستند که رغبت و شور انتخاباتی را کاهش دهند، افزود: امیدواریم شرایطی را مهیا کنیم که حس مسیولیت در همه ما زنده شود و کمک کنیم اطرافیان، جوانان و دانشجویان از این شرایط استفاده کنند و انتخابات پر شوری داشته باشیم و در کنار آن، انتخاب اصلح را نیز مورد توجه قرار دهیم.

در پایان تمامی شرکت کنندگان در این نشست با حضور بر سر مزار مطهر شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس و امام خمینی(ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران تجدیدبیعت کردند.

لزوم جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات؛ دشمن برای کاهش حضور ملت برنامه دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات؛ دشمن برای کاهش حضور ملت برنامه دارد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات؛ دشمن برای کاهش حضور ملت برنامه دارد"، کلیک کنید.