واکنش بیرانوند به اشتباه بزرگ: امروز دشمن شاد شدم!

واکنش بیرانوند به اشتباه بزرگ: امروز دشمن شاد شدم!

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ علیرضا بیرانوند پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: در ابتدا از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم چرا که شاید انتظار نداشتند من چنین گلی دریافت کنم. روی یک غفلت گل خوردم و به تیم آلومینیوم و هواداران این تیم تبریک می گویم و شهامت این را دارم که عذرخواهی کنم و بعضی وقت ها اتفاقاتی رخ می دهد که کاری از دست آدم بر نمی آید.

وی ادامه داد: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و حیف شد و باز هم عذرخواهی می کنم. نیاز به کم صحبت کردن دارم و آخرین مصاحبه من تا آخر فصل است. امروز دشمن شاد شدم و با مصاحبه کم و صحبت نکردن دشمن هایم را شکست می دهم.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه می دانم هواداران پرسپولیس از من حمایت می کنند، گفت: به هر حال اتفاق است و رخ می دهد و گلی که خوردم در کشورهای مختلف دنیا هم رخ می دهد.

بیرانوند ادامه داد: شاید اگر این گل را دریافت نمی کردم بازی را می بردیم. هواداران پرسپولیس می دانند من طی چند سال گذشته برای این تیم زحمت کشیده ام و شاید برخی بخواهند بعد از این بازی برایم حاشیه درست کنند اما من خدا را دارم و کمکم کرده است که من در روزهای سخت برگردم.

وی در پاسخ به اینکه آیا هنوز معتقد است تیم ملی که در جام ملت ها حذف شد، بهترین نسل تاریم فوتبال ایران است، اظهار کرد: در پایان فصل در این مورد صحبت می کنم.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار با آلومینیوم، گفت: بهترین موقعیت ها را در این دیدار از دست دادیم و نسبت به همه بازی ها سوار بازی بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم و هیچ تیمی طی چند سال گذشته اینگونه در اراک آلومینیوم را اذیت نکرده بود.

وی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس شانس قهرمانی دارد، بیان کرد: نیم فصل دوم شروع شده است و شاید برخی بخواهند تیم ما را وارد حاشیه کنند اما با نمایش امروز تیم خوشبین هستم و امیدوارم چند بازیکن هم به تیم اضافه شوند و نتایج خوبی بگیریم.

258 258

واکنش بیرانوند به اشتباه بزرگ: امروز دشمن شاد شدم!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش بیرانوند به اشتباه بزرگ: امروز دشمن شاد شدم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش بیرانوند به اشتباه بزرگ: امروز دشمن شاد شدم!"، کلیک کنید.