نقش موثر استادان به عنوان فرماندهان جنگ نرم در پررنگ کردن انتخابات

مسیول بسیج استادان استان گیلان مطرح کرد؛

نقش موثر استادان به عنوان فرماندهان جنگ نرم در پررنگ کردن انتخابات

مسیول سازمان بسیج اساتید سپاه قدس استان گیلان تاکید کرد که استادان، فرماندهان جنگ نرم هستند که باید اثر و نقش خودشان را ایفا کنند؛ حتی اگر این اثر و نقش همراه با هزینه باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری cmsd، نشست تخصصی «انتخابات، تجلی اراده مردم در حکمرانی اسلامی» به همت بسیج اساتید استان گیلان و با حضور جمعی از اعضای هییت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گیلان در سالن سردار دلها شهید سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

مسیول سازمان بسیج اساتید سپاه قدس استان گیلان در این نشست برگزاری نشست های بصیرتی در دانشگاه ها را مفید خواند و گفت: این نشست ها می تواند در راستای تقویت نگاه ما نسبت به موضوع بسیار پراهمیت انتخابات و گسترش این موضوع در کلاس های درس برای ارتقای بصیرت دانشجویان بسیار موثر باشد.

وهب جعفریان با استناد به «کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ ارضٍ کَربَلا» و نگاه مرحوم حضرت آیت الله مشکینی(ره)، انتخابات را به کربلا تشبیه کرد و شرکت کنندگان در انتخابات را سه دسته خواند و ادامه داد: یک دسته از افراد کسانی هستند که مخالف نظامند و نه تنها در انتخابات شرکت نمی کنند؛ بلکه علیه نظام هم درحال فعالیت بوده و به مثابه قاتلین حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام هستند که می خواهند نور حقیقت را خاموش کنند.

مسیول سازمان بسیج اساتید سپاه قدس استان گیلان بیان کرد: دسته دوم افرادی هستند که در انتخابات شرکت می کنند و رای سفید می دهند، این افراد همان کسانی اند که نسبت به قتل حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بی تفاوت بودند.

جعفریان با برشمردن خصوصیات افراد دسته سوم ادامه داد: دسته سوم آنهایی بودند که برای انتخابات وارد عرصه شدند و رای خود را هم به صندوق ها ریختند؛ چراکه به درک رسیده اند که سرنوشت خود را به دست خود رقم بزنند و با مشارکت در انتخابات علاوه بر یاری دین خدا، از امر نایب امام زمان شان اطاعت کرده و چشم شیطان را کور و دشمنان را ناامید می کنند.

وی تاکید کرد: در زمان کنونی توجه به انتخابات دارای اهمیت ویژه ای است، انقلاب اسلامی در حال حاضر درخت تناوری است که خون هزاران شهید به پای آن ریخته شده و چشم جهانیان به این انتخابات ماست؛ چراکه انتخابات برای ما اقتدار خواهد آفرید و اقتدار امنیت را برای ما به وجود خواهد آورد.

مسیول سازمان بسیج اساتید سپاه قدس استان گیلان متذکر شد: استادان، فرماندهان جنگ نرم هستند که باید اثر و نقش خودشان را ایفا کنند؛ حتی اگر این اثر و نقش همراه با هزینه باشد و هرچه داریم از اسلام عزیز است و باید آبروی خود را خرج آن کنیم که بهترین سرمایه گذاری برای آخرت خواهد بود.

جعفریان، حضور در خط ولایت و اطاعت از امام خامنه ای را شرط عاقبت به خیری دانست و گفت: ما باید وفاداری خود را نسبت به نظام جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی و این حرم را با مشارکت و تشویق عموم مردم به مشارکت ثابت کنیم.

وی افزود: امروز در مجموعه دانشگاه های استان گیلان، اعضای هییت علمی دغدغه مند می خواهند پای کار انقلاب باشند و اکنون در جهان همه مشتاقند ببینند در ایران چه اتفاقی خواهد افتاد و نقش ایران در سطح بین المللی کاملاً مشخص است.

مسیول سازمان بسیج اساتید سپاه قدس استان گیلان تشریح کرد: طبیعتاً امروز سکوت ما در کلاس ها جایز نیست و باید نقش خودمان را به خوبی ایفا کنیم و با گام های راسخ علاوه تشویق نخبگان و آحاد مردم به مشارکت در انتخابات، زمینه لازم برای بسترسازی مشارکت حداکثری را در دانشگاه ها مهیا کنیم.

نقش موثر استادان به عنوان فرماندهان جنگ نرم در پررنگ کردن انتخابات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش موثر استادان به عنوان فرماندهان جنگ نرم در پررنگ کردن انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش موثر استادان به عنوان فرماندهان جنگ نرم در پررنگ کردن انتخابات"، کلیک کنید.