جلوگیری پلیس از قاچاق پستی بیش از 5 کیلوگرم شیشه به خارج از کشور

جلوگیری پلیس از قاچاق پستی بیش از 5 کیلوگرم شیشه به خارج از کشور

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف بیش از پنج کیلوگرم مخدر صنعتی شیشه از یک قاچاقچی موادمخدر خبر داد.

به گزارش cmsd، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یک خرده فروش مواد مخدر در جنوب پایتخت، پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و زیر نظر گرفتن فعالیت مجرمانه متهم، مشخص که متهم سعی در قاچاق موادمخدر تحت پوشش بار منسوجات و پارچه به خارج از کشور را دارد. در ادامه با مشخص شدن روش کار متهم سرنخ هایی به دست آمد که نشان داد او به تازگی مقادیری مواد مخدر را در داخل یک توپ پارچه جاساز کرده و پس از تحویل به یکی از ادارات پستی قصد دارد آن را به خارج از کشور قاچاق کند.

باباپور با بیان اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی آدرس محل سکونت فرستنده مرسوله شناسایی شد، گفت: هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد، ساعاتی بعد نیز ماموران در همان محل در یک عملیات غافلگیرانه این فرد را به همراه پنج کیلو و 800 گرم مخدر صنعتی شیشه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. 

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: متهم در جریان بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق موادمخدر اعتراف کرد. همچنین معترف شد که قصد داشته این موارد را در پوشش مرسوله پستی به یکی از کشورهای خارجی ارسال کند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، گفت: این فرد پس از تشکیل پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه موادمخدر مکشوفه روانه دادسرا شد. 

پایان خبر cmsd

جلوگیری پلیس از قاچاق پستی بیش از 5 کیلوگرم شیشه به خارج از کشور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلوگیری پلیس از قاچاق پستی بیش از 5 کیلوگرم شیشه به خارج از کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلوگیری پلیس از قاچاق پستی بیش از 5 کیلوگرم شیشه به خارج از کشور"، کلیک کنید.