تعامل آموزش و پرورش با دانشگاه آزاد برای برگزاری جشنواره «به یاد لاله ها»

تعامل آموزش و پرورش با دانشگاه آزاد برای برگزاری جشنواره «به یاد لاله ها»

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، همکاری اداره کل آموزش و پرورش را در اجرای جشنواره «داستان نویسی به یاد لاله ها» را بسیار موثر دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری cmsd، آیین اختتامیه دومین جشنواره «داستان نویسی به یاد لاله ها» از سری برنامه های سومین جشنواره علمی، فرهنگی و هنری «امامت و مهدویت» با حضور عاصمه قاسمی،  رییس مرکز امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی، مسیولان استانی، دانشگاهی، هنرمندان و علاقه مندان به زبان و ادبیات فارسی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار و آثار برگزیده و داستان نویسان برتر معرفی شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در این مراسم اظهار کرد: موسسه امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی در سه سال گذشته اقدام به برگزاری مجموعه جشنواره های علمی، فرهنگی و هنری در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی و استان های کشور کرده و دومین جشنواره «داستان نویسی به یاد لاله ها» ذیل برنامه های سومین جشنواره «امامت و مهدویت» برگزار شد.

تعامل آموزش و پرورش با دانشگاه آزاد برای برگزاری جشنواره «به یاد لاله ها»

مهدی منصوری با بیان حمایت نهاد ها و سازمان های فرهنگی و آموزشی برای مشارکت در برگزاری جشنواره «داستان نویسی به یاد لاله ها» بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل آموزش و پرورش، بنیاد شهید و امور ایثارگران، موسسه فرهنگی و هنری امامت و مهدویت، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان، سازمان بسیج اساتید، سازمان بسیج دانشجویی، حوزه هنری و صدا و سیمای مرکز استان سمنان از حامیان برگزاری این جشنواره هستند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، همکاری اداره کل آموزش و پرورش را در اجرای جشنواره «داستان نویسی به یاد لاله ها» را بسیار موثر دانست و افزود: از شگفتی های دومین دوره این جشنواره مشارکت و حضور پرشور دانش آموزان و خلق آثار باکیفیت در سطح دانش آموزی بود که این شگفتی نتیجه اطلاع رسانی مناسب صورت گرفته بین دانش آموزان است.

به گزارش cmsd، اجرای نقالی شهدا توسط هنرمند سمنانی امیرحسین دلارام، اجرای نماهنگ توسط گروه هنری میثاق، رونمایی از طرح جلد کتاب آثار برگزیده جشنواره، پخش کلیپ، برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس و تقدیر از برگزیدگان جشنواره از دیگر برنامه های اجرا شده در آیین اختتامیه دومین جشنواره داستان نویسی «به یاد لاله ها» بود.

تعامل آموزش و پرورش با دانشگاه آزاد برای برگزاری جشنواره «به یاد لاله ها»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعامل آموزش و پرورش با دانشگاه آزاد برای برگزاری جشنواره «به یاد لاله ها»" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعامل آموزش و پرورش با دانشگاه آزاد برای برگزاری جشنواره «به یاد لاله ها»"، کلیک کنید.