نیکفر: کسی نباید سپاهان را دست کم بگیرد/ امیدوارم پیروز شویم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

نیکفر: کسی نباید سپاهان را دست کم بگیرد/ امیدوارم پیروز شویم - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، تیم های فوتبال سپاهان ایران و الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید شامگاه پنج شنبه 26 بهمن در ورزشگاه نقش جهان رو در روی هم قرار بگیرند.

منوچهر نیکفر در رابطه با این بازی اظهار داشت: بازی مهمی را در پیش داریم و تیم الهلال یکی از بهترین تیم های حال حاضر در آسیاست و امیدوارم با حمایت های هوادارانمان بتوانیم از این بازی سربلند خارج شویم.

او ادامه داد: درست است که الهلال تیم قوی به شمار می رود اما ما هم سپاهان هستیم و کسی نباید این تیم را دست کم بگیرد و امیدوارم نتیجه خوبی را برای کشورمان رقم بزنیم. سپاهان در این بازی نماینده مردم ایران است و امیدوارم دل مردم پس از پایان بازی شاد باشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در رابطه با آخرین وضعیت ورزشگاه نقش جهان برای میزبانی از این دیدار گفت: روز گذشته (سه شنبه 24 بهمن) ناظر بازی و افسران امنیتی AFC از ورزشگاه بازدید به عمل آوردند و توصیه های لازم را به ما کردند. خدا را شکر شرایط برای میزبانی از این دیدار مهیا است.

نیکفر افزود: همه دستگاه های مربوطه همکاری های لازم را با ما داشته اند. در تعطیلات نیم فصل اردوی خوبی را در کشور قطر برگزار کردیم و در هر 3 بازی تدارکاتی پیروز شدیم و این دیدارها باعث شد تا سرمربی تیم نقاط ضعف و قدرت بازیکنان را تشخیص دهد، اکنون هم از لحاظ روحی و جسمی بازیکنان در بالاترین سطح ممکن هستند.

او تصریح کرد: ما دیگر نمی توانیم بازیکن جدیدی را به لیست خود برای بازی های آسیایی اضافه کنیم و پرونده نقل و انتقالاتی ما با جذب «عیسی عباس» در لیگ قهرمانان آسیا به اتمام رسید. بازیکنان زیادی به ما پیشنهاد شد تا آنها را جذب کنیم اما تمام نفرات به خواست مورایس به تیم اضافه می شوند و امیدوارم جذب عیسی عباس خرید خوبی برای سپاهان تلقی شود.

مدیرعامل سپاهان خاطرنشان کرد: 5 بازیکن سپاهان در تیم ملی ایران برای رقابت های جام ملت های آسیا 2023 حضور داشتند و تمام بازیکنان به شرایط و جو چنین مسابقاتی عادت دارند. سپاهان دارای بازیکنان جوان زیادی است و یک ترکیب جوان در تیم داریم و قول می دهم با اعتماد به نفس کامل برابر الهلال بازی خواهیم کرد. ما از تمام توانمان برای افزایش روحیه بازیکنان استفاده خواهیم کرد تا پیروز شویم.

او در پایان گفت: بانوان سپاهانی می توانند این بازی را از نزدیک و در ورزشگاه تماشا کنند و امیدوارم با حضور پرشور هواداران بتوانیم شب به یادماندنی برای سپاهان رقم بزنیم.

نیکفر: کسی نباید سپاهان را دست کم بگیرد/ امیدوارم پیروز شویم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیکفر: کسی نباید سپاهان را دست کم بگیرد/ امیدوارم پیروز شویم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیکفر: کسی نباید سپاهان را دست کم بگیرد/ امیدوارم پیروز شویم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.