تماشای فیلم در شبکه نمایش برای نابینایان و ناشنوایان ممکن شد

تماشای فیلم در شبکه نمایش برای نابینایان و ناشنوایان ممکن شد

شبکه نمایش سیما در جدیدترین برنامه هایش فیلم های جدید خود را برای ناشنوایان و روشندلان متناسب سازی می کند.

به گزارش cmsd به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش سیما، محمد غلامرضایی، مدیر شبکه نمایش سیما از تدارک ویژه این شبکه برای روشندلان و ناشنوایان خبر داد و گفت: در تغییرات جدید شبکه، پنجشنبه ها ساعت 23 باکس ویژه پخش فیلم های جدید قرار دارد و فیلم های این بخش که برای اولین بار از شبکه های سیما به نمایش درمی آیند، برای مخاطبان گرامی روشندل و ناشنوا متناسب سازی شده است.

غلامرضایی اعلام کرد: فیلم های جدید شبکه نمایش دارای یک لاین صدای مستقل هستند که در آن صحنه فیلم برای مخاطبان روشندل شرح داده می شود و این عزیزان می توانند با استفاده از ریموت کنترل تلویزیون خود، باند صدای دارای شرح صحنه را انتخاب کنند و ارتباط بهتری با فیلم و جزییات آن برقرار کنند.

مدیر شبکه نمایش با بیان اینکه باکس تکرار فیلم های جدید در روز جمعه ساعت 9 و ساعت 17 است یادآور شد: در این باکس فیلم ها با زیرنویس فارسی باز پخش می شوند تا مخاطبان ناشنوا هم بتوانند از تماشای فیلم های سینمایی جدید لذت ببرند.

به گزارش cmsd، این برای نخستین بار است که در شبکه های سیما لاین مستقل صدا برای شرح صحنه فیلم جهت استفاده روشندلان به کار گرفته می شود. شبکه نمایش سیما در تغییرات بنیادینی که آغاز کرده، توجه ویژه خود را به طیف گسترده مخاطبان صداوسیما نشان داده است و در احترام به حقوق جامعه توان یابان زمینه بهره مندی آنان از محتوای نمایشی را فراهم کرده است.

پایان خبر cmsd

تماشای فیلم در شبکه نمایش برای نابینایان و ناشنوایان ممکن شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تماشای فیلم در شبکه نمایش برای نابینایان و ناشنوایان ممکن شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تماشای فیلم در شبکه نمایش برای نابینایان و ناشنوایان ممکن شد"، کلیک کنید.