پوستر «دقیقه 55» رونمایی شد

پوستر «دقیقه 55» رونمایی شد

cmsd/ایلام با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام پوسترجشنواره ملی تیاتر خیابانی دقیقه 55 رونمایی شد.

در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام،رییس حوزه هنری استان،مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، رییس هییت فوتبال استان، جمعی از مدیران و هنرمندان ایلام در منزل شهید «مراد آذرخش» از شهدای زمین فوتبال چوار، برگزار و  پوستر جشنواره ملی تیاتر خیابانی دقیقه 55 با حضور مادر شهید آذرخش رونمایی شد.

رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان ایلام در تشریح برگزاری این جشنواره گفت:جشنواره «دقیقه 55» یادمان واقعه بمباران زمین فوتبال چوار به صورت همزمان در استان های منتخب از روز 23 بهمن ماه همزمان با سالروز بمباران زمین فوتبال چوار آغاز و در روز 27 بهمن ماه به پایان می رسد.

خیراللهی اضافه کرد: واقعه بمباران زمین فوتبال چوار از حوادث نادر دنیای فوتبال است که رژیم بعث با نقض تمام قوانین و معاهده های بین المللی در بمباران مناطق شهری نه تنها بازیکنان بلکه کودکان حاضر در زمین مسابقه را به شهادت رساند.

وی افزود:حوزه هنری انقلاب اسلامی استان ایلام با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در شناساندن این واقعه و مظلومیت شهدای زمین فوتبال چوار به جهانیان با همکاری استانداری ایلام و دستگاه های فرهنگی اقدام به برگزاری جشنواره ملی تیاتر خیابانی دقیقه 55 کرده است.

گروه های پذیرفته شده در جشنواره ملی تیاتر خیابانی دقیقه 55، در سه نوبت نمایش خود را در استان خود و در مکانهای منتخب با حضور عموم مردم اجرا خواهند رفت و پس از داوری آثار از طریق فیلم ،برگزیدگان در هفته هنر انقلاب معرفی خواهند شد.

پایان خبر cmsd 

پوستر «دقیقه 55» رونمایی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پوستر «دقیقه 55» رونمایی شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پوستر «دقیقه 55» رونمایی شد"، کلیک کنید.