مواضع رژیم صهیونیستی زیر آتش مقاومت لبنان

مواضع رژیم صهیونیستی زیر آتش مقاومت لبنان

منابع رسانه ای عصر امروز (یکشنبه) از حملات موشکی مقاومت اسلامی لبنان به چند موضع و پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

به گزارش cmsd، حزب الله لبنان در بیانیه ای در این باره اعلام کرد که محل تجمع نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه مثلث «الطیحات» را با موشک هدف قرار داده است.

برپایه گزارش پایگاه خبری العهد، حزب الله در بیانیه دیگری از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه «العباد» با سلاح های مناسب خبر داد.

حزب الله همچنین اعلام کرد: رزمندگان ما پایگاه «رویسات العلم» در تپه های  اشغالی «کفرشوبا» و مزارع اشغالی «شبعا» را با سلاح موشکی هدف قرار داده و مستقیماً آن را مورد اصابت قرار دادند.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا 24 ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده ها پایگاه نظامی آن ها توسط حزب الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه های عبری فاش کردند که این شهرک نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه هایشان نیستند و می گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن ها نداشته و آن ها را رها کرده است.

پایان خبر cmsd

مواضع رژیم صهیونیستی زیر آتش مقاومت لبنان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مواضع رژیم صهیونیستی زیر آتش مقاومت لبنان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مواضع رژیم صهیونیستی زیر آتش مقاومت لبنان"، کلیک کنید.