توقیف 825 خودروی قاچاق بر – cmsd

توقیف 825 خودروی قاچاق بر - cmsd

رییس پلیس امنیت اقتصادی گفت: در دی ماه سال جاری 7 مرحله طرح سراسری در حوزه مقابله با قاچاق کالا و ارز انجام و 825 خودروی قاچاق بر توقیف شده است.

به گزارش cmsd، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه در دی ماه سال جاری 7 مرحله طرح سراسری در حوزه مقابله با قاچاق کالا و ارز انجام شده است، عنوان داشت: با برآوردها و اولویت بندی های صورت گرفته؛ طرح های مبارزه با قاچاق کالای ممنوعه، مقابله با قاچاق کالای سلامت محور و کالای اساسی، مقابله با خودروهای شوتی و مقابله با قاچاق دارو در سراسر کشور انجام شد.

وی در تشریح نتایج طرح مقابله با اخلال گران ارز و طلا، خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح 70 هزار دلار تقلبی و بیش از 259 میلیون انواع ارز کشف و در این زمینه تعداد 100 پرونده تشکیل و در حال پیگیری می باشد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه طرح مقابله با کالای قاچاق با اولویت مقابله با دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی در 13 استان دارای گمرک به انجام رسید، گفت: در اجرای این طرح 98 فقره پرونده برای متهمان دستگیر شده تشکیل و 109 دستگاه خودروی حامل دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق توقیف شد.

وی با تاکید بر اینکه دارو و لوازم آرایشی قاچاق غالبا فاقد استانداردهای لازم می باشند و مشکلات بسیاری را برای مصرف کنندگان خود به همراه می آورند، عنوان داشت: در اجرای طرح مقابله با قاچاق دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی در دی ماه ارزش تقریبی کالای کشف شده از سوی کارشناسان بیش از 727 میلیارد تومان برآورد شده است.

بنابر اعلام خبرگزاری پلیس، وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح ها بیش از 8 هزار مورد پرونده برای قاچاقچیان کالا و ارز در سراسر کشور تشکیل شده است، بیان داشت: در اجرای این طرح بیش از 825 دستگاه انواع خودرو حامل کالای قاچاق و همچنین خودروهای قاچاق بر معروف به خودروهای شوتی در سراسر کشور توقیف شد.

سردار رحیمی با تاکید براینکه قاچاق کالا سلامت و امنیت اقتصادی کشور را به مخاطره می اندازد و مقابله با این معضل و پدیده شوم، عزمی ملی و همگانی را طلب می کند، خاطر نشان کرد: هموطنان گرامی می توانند اخبار و اطلاعات خود در خصوص کالای قاچاق را با سامانه 096300 در میان بگذارند.

پایان خبر cmsd

توقیف 825 خودروی قاچاق بر – cmsd

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف 825 خودروی قاچاق بر – cmsd" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف 825 خودروی قاچاق بر – cmsd"، کلیک کنید.