دور جدید حملات آمریکا و انگلیس به یمن

دور جدید حملات آمریکا و انگلیس به یمن

منابع رسانه ای عصر امروز (پنج شنبه) از دور جدید حملات تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس به مناطقی در الحدیده یمن خبر دادند.

به گزارش cmsd، شبکه المسیره در این باره گزارش داد که آمریکا و انگلیس عصر امروز حمله جدیدی را به الحدیده انجام دادند.

طبق گزارش این شبکه، در این حمله منطقه «الظبره» در ناحیه «راس عیسی» در شهرستان «الصلیف» از توابع استان الحدیده هدف گرفته شد.

یمن در حمایت از غزه با آغاز حملات خود در 31 اکتبر و انجام ده ها عملیات پس از آن، تلاش های آمریکا و انگلیس را برای شکستن محاصره تحمیل شده بر رژیم صهیونیستی در سراسر دریای سرخ ناکام گذاشته و این عملیات حتی از ناکام گذاشتن این تلاش ها فراتر رفته و صنعا در پی حماقت ایتلاف آمریکایی با انجام حملات به مناطق مختلف یمن، اهداف خود را گسترش داده و حالا کشتی های آمریکایی و انگلیسی را نیز شامل شود.

کارشناسان در این باره معتقدند که عملیات بی سابقه ارتش یمن علاوه بر اینکه مانع از تلاش های آمریکا و انگلیس برای شکستن محاصره دریایی رژیم صهیونیستی شد، توان نظامی را نشان داد که واشنگتن از آن بی اطلاع بود و در واقع معادلات آن را به هم ریخت.

علی رغم اصرار صنعا برای تحمیل محاصره دریایی بر رژیم صهیونیستی تا پایان محاصره و تجاوزات غزه و هدف قرار دادن کشتی های این رژیم و کشتی های آمریکا و انگلیس در نتیجه حماقت آنها با حمله به یمن، اما بر حفظ امنیت ناوبری دریایی برای دیگر کشتی ها تاکید دارد و اظهارات مقامات آن گواه این نیت است.

پایان خبر cmsd

دور جدید حملات آمریکا و انگلیس به یمن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دور جدید حملات آمریکا و انگلیس به یمن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دور جدید حملات آمریکا و انگلیس به یمن"، کلیک کنید.