واکنش مایلی کهن به حذف تیم ملی / زمان ما دکتر نبود اما الان لیدر و تماشاگر اعزام شدند!

واکنش مایلی کهن به حذف تیم ملی / زمان ما دکتر نبود اما الان لیدر و تماشاگر اعزام شدند!

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ محمد مایلی کهن در گفت وگو با cmsd، درباره شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا، اظهار کرد: دیگر فوتبال همین است. همین باخت ها و نتایج دور از انتظار باعث جذابیت فوتبال شده است. ممکن است در یک بازی یک تیم باید 6 گل بخورد اما نمی خورد و در مقابل تیمی می تواند 6 گل بزند و نمی زند. ما در مجموع در این مسابقات خوب نبودیم. در جایی که گروه ما گروه سختی نبود و صعود کردیم. بعد از دور گروهی مگر ندیدید جلوی سوریه چطور برنده شدیم و آمدیم بالا؟ مقابل تیمی مثل سوریه کارمان به پنالتی کشیده شد.

سرمربی پیشین تیم ملی، افزود: اگر یادمان باشد در سال 2007 هم با همین مربی در ضربات پنالتی اوت شدیم. به هر حال فوتبال همین است. آیا سال گذشته حق پرسپولیس قهرمانی بود یا سپاهان باید قهرمان می شد؟ سپاهان در بازی آخر در خانه مقابل ملوان که اصلا نیازی به امتیاز نداشت مساوی کرد و با همین مساوی، پرسپولیس به قهرمانی رسید.

وی درباره انتظار به حق مردم از تیم ملی برای قهرمانی در جام ملت های آسیا در شرایطی که تیم هایی مثل قطر و اردن را برای رسیدن به این حسرت پیش رو داشت، گفت: مردم که به حق توقع داشتند. همه امکانات برای تیم ملی مهیا بود. زمان من تعداد کادر فنی ام فقط 4 نفر بود. حتی دکتر هم نداشتیم و بعدا به تیم اضافه شد اما این جا دیدید که فقط 25 نفر با کت و شلوار یک دست فقط همراه تیم ملی به قطر رفته بودند. چندین نفر لیدر به قطر بردند. تماشاگران زیادی برده بودند که خود آقای تاج برای استقبال از آن ها به فرودگاه رفته بود.

مایلی کهن با اشاره به عملکرد داور این مسابقه، گفت: آقای مسعود مرادی که بهترین داور ما هستند صراحتا اعلام کرد داور مسابقه بهترین قضاوت خود را داشته است. حرف هایی که باید در تلویزیون توسط خداداد عزیزی که عنوان بهترین بازیکن آسیا را دارد، زده شد.

وی در ادامه، با انتقاد از این که چرا به بازیکنی مثل قایدی فرصت حضور در این بازی داده نشده است، خاطرنشان کرد: مگر قایدی بد بازی کرده بود که به او فرصت بازی ندادند؟ او فقط چوب خوب بازی کردنش را خورد. هر بازیکنی که در تیم ملی خوب بازی کرد مجازات شد و رفت روی نیمکت.

مالی کهن در پایان درباره انتقادها از علت تعویض نشدن بازیکنانی مثل مهدی طارمی با وجود عملکرد ضعیف در این بازی، گفت: به هر حال بازیکنی مثل طارمی هر لحظه ممکن بود که یک توپ را به گل تبدیل کند.

258 258

واکنش مایلی کهن به حذف تیم ملی / زمان ما دکتر نبود اما الان لیدر و تماشاگر اعزام شدند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش مایلی کهن به حذف تیم ملی / زمان ما دکتر نبود اما الان لیدر و تماشاگر اعزام شدند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش مایلی کهن به حذف تیم ملی / زمان ما دکتر نبود اما الان لیدر و تماشاگر اعزام شدند!"، کلیک کنید.