سرمربی اردن: انتظار رسیدن به فینال را نداشتم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

سرمربی اردن: انتظار رسیدن به فینال را نداشتم - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اعزامی cmsd به قطر، «حسین عموته» در نشست خبری پس از پیروزی دو بر صفر تیم ملی اردن مقابل کره جنوبی در نیمه نهایی جام ملت های آسیا گفت: به هواداران اردنی تبریک می گویم. هرکسی که امروز نقشی داشت در این پیروزی سهم دارد بخصوص بازیکنان اردن که شایسته بهترین احترام ها هستند. آن ها نمایش قهرمانانه داشتند.
سرمربی اردن درباره روند این تیم در جام برای رسیدن به فینال گفت: در ابتدای جام از سختی های مختلفی صحبت کردم. حالا باید بگویم ما عالی بودیم. با وجود این موفقیت ما به زیرساخت، افزایش سطح بازیکنان و همچنین کار روی تیم های پایه نیاز دارد. وقتی به ژاپن و کره نگاه می کنید بازیکنان گران قیمت می بینیم که کار اصولی هم کرده اند. حالا ما باید ببینیم چطور می توانیم بازیکنانی بسازیم که در لیگ های مطرح بازی می کنند.

او افزود: یک خبرنگار بیرون از اینجا به من گفت که کره جنوبی ایکس فاکتور داشت اما طبق آمارش در 5 بازی گذشته، کره جنوبی 8 گل خورده و 11 گل زده بود. پس ما می دانستیم می توانیم گل بزنیم. ما می دانستیم می توانیم ضد حمله بزنیم. در نیمه اول 5 موقعیت مسلم گلزنی داشتیم.

وی در پاسخ به اینکه فکرش را می کردید راهی فینال شوید گفت: هیچکس چنین چیزی را انتظار نداشت مخصوصاً خودم! من از مشکلات صحبت کردم. این که نتوانستیم خوب آماده شویم. حتی نتایج دوستانه هم خوب نبود. وقتی شما وارد زمین می شوید خیلی چیزها را مربی و هوادار را نمی تواند کنترل کند و در اختیار بازیکن است مثل شانس های مشابهی که یک بار گل می شود و یک بار نمی شود. در مجموع همه چیز به هم بستگی دارد و بعضی چیزها قابل پیش بینی نیست.

او افزود: مهمترین چیزی که من به بازیکنانم گفتم این بود که به کره جنوبی بیشتر از چیزی که باید احترام نگذارید. ما باید از هر ثانیه حضور در زمین لذت ببریم. تمرکز زیادی روی برد داشتیم و حالا باید در فاصله سه روز تا برگزاری یک فینال خیلی سخت، به خوبی آماده شویم.

سرمربی اردن: انتظار رسیدن به فینال را نداشتم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی اردن: انتظار رسیدن به فینال را نداشتم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی اردن: انتظار رسیدن به فینال را نداشتم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.