سفارت آرژانتین از تل آویو به قدس منتقل می شود

سفارت آرژانتین از تل آویو به قدس منتقل می شود

رییس جمهور آرژانتین در جریان سفر به سرزمین های اشغالی از انتقال سفارت کشورش از تل آویو به قدس خبر داد.

به گزارش cmsd، «خاویر میلی» رییس جمهور آرژانتین در اولین سفر خود از زمان تصدی این سمت، روز سه شنبه وارد سرزمین های اشغالی شد و اعلام کرد برای ابراز حمایت از رژیم صهیونیستی در برابر حماس، به تل آویو سفر کرده است.

«اسراییل کاتس» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از رییس جمهور آرژانتین استقبال کرد و در جریان استقبال از میلی بابت «حمایت از اسراییل» قدردانی کرد.

شبکه 12 رژیم صهیونیستی گزارش کرد رییس جمهور آرژانتین در بدو ورود به سرزمین های اشغالی از انتقال سفارت کشورش از تل آویو به قدس خبر داد.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز از این اعلام میلی درباره انتقال سفارت کشورش به قدس استقبال کرد.

دفتر نتانیاهو اعلام کرد: «نخست وزیر با میلی پس از پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری درباره این موضوع صحبت کرده بود و از اینکه به وعده خود عمل کرده، استقبال می کند».

دفتر نخست وزیری رژیم صهیوینستی در ادامه اعلام کرد قرار است نتانیاهو و میلی و فردا با هم دیدار کرده و درباره روابط دوجانبه بحث و تبادل نظر کنند.

«ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی هم از این اعلام رییس جمهور آرژانتین استقبال کرد.

میلی قبلا بارها حمایت خود را از رژیم صهیونیستی ابراز داشته و از تمایل خود برای گرایش به یهودیت صحبت کرده بود.

پایان خبر cmsd

سفارت آرژانتین از تل آویو به قدس منتقل می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سفارت آرژانتین از تل آویو به قدس منتقل می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سفارت آرژانتین از تل آویو به قدس منتقل می شود"، کلیک کنید.