درخواست سنگین مس برای فروش خدابنده لو به پرسپولیس

درخواست سنگین مس برای فروش خدابنده لو به پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ بحث انتقال محمد خدابنده لو به پرسپولیس از مدت ها قبل مطرح بوده است؛ هافبک 24 ساله باتجربه مس رفسنجان در نقل و انتقالات زمستانی با پیشنهاد سرخ پوشان پایتخت مواجه شده اما تا کنون باشگاه نارنجی پوش با انتقال او موافقت نکرده است.

به گزارش ورزش سه، مسی ها که برای انتخاب سرمربی خود با چالش های مختلفی برخورد کردند، هر بار به دلیل ماجرای انتقال خدابنده لو به پرسپولیس را به تعویق انداختند. در زمان حضور کوتاه مدت سعید دقیقی در مس رفسنجان این سرمربی جوان با جدایی خدابنده لو به طور کامل مخالفت کرد. با بازگشت دقیقی به شمس آذر بار دیگر موضوع انتقال این هافبک جوان و باتجربه مطرح شد و حالا به شکل دیگری ادامه یافته است.

هافبک سابق تیم های پیکان، ذوب آهن و گل گهر سیرجان که همواره علاقه خود به پرسپولیس را نشان داده، حالا با حضور محرم نویدکیا در راس کادرفنی مس رفسنجان بار دیگر برای دریافت رضایت نامه خود اقدام کرده است.

نویدکیا اگرچه با جدایی خدابنده لو مخالف است، اما وقتی با اصرار او برای جدایی مواجه شده درخواست جالبی داشته است. سرمربی تازه وارد مس رفسنجان با توجه به سابقه همکاری با مسعود ریگی در سپاهان و علاقه ای که به سبک بازی این هافبک پرسپولیس دارد، اعلام کرده در صورتی با جدایی خدابنده لو موافقت می کند که ریگی به مس رفسنجان اضافه شود.

نویدکیا در شرایطی خواهان جذب ریگی از پرسپولیس شده که بعید است سرخ پوشان با این درخواست موافقت کنند. ریگی یکی از هافبک های باتجربه پرسپولیس است که نقش مفیدی در ترکیب تیمش دارد و قطعا پیشنهاد مس به سرخ پوشان با مخالفت اوسمار مواجه می شود.

به هر حال موضوع جدایی خدابنده لو از مس رفسنجان و حضور او در پرسپولیس همچنان ادامه دارد و باید دید تا پایان نقل و انتقالات زمستانی آیا اتفاق جدیدی را در این خصوص شاهد هستیم یا خیر.

258 258

درخواست سنگین مس برای فروش خدابنده لو به پرسپولیس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست سنگین مس برای فروش خدابنده لو به پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست سنگین مس برای فروش خدابنده لو به پرسپولیس"، کلیک کنید.