ارسال بیش از 132 میلیون لیترنفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج

به گزارش خبرگزاری cmsd از سنندج، جهانبخش نوکانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان اظهار کرد: تامین سوخت نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج یکی از مسولیت های مهم پخش منطقه کردستان می باشد که باتوجه به محدودیت های عرضه گاز طبیعی در فصول سرد سال تامین سوخت مایع نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج به عنوان تامین کننده برق استان فوق العاده حایز اهمیت است.

نوکانی افزود: همزمان با فرارسیدن فصل سرما و برودت هوا در استان و احتمال افت فشار گاز در استان و اهمیت بحث تامین سوخت نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج و دیگران صنایع و واحدهای تولیدی ، برنامه ریزی و هماهنگی لازم در سطح شرکت در جهت آمادگی ناوگان حمل ونقل فرآورده های نفتی و تاسیسات انبار های نفت منطقه انجام گرفته است.

این مقام مسیول در ادامه با اشاره به ظرفیت ذخیره سازی 53 میلیون لیتری مخازن نیروگاه و تامین سوخت مایع روزانه آن توسط این شرکت ، از تعامل با سایر مصرف کنندگان عمده منطقه از جمله ،کاشی کسری ،کارخانه سیمان بیجار،لاستیک بارز و… جهت تامین و ذخیره سازی سوخت جایگزین جهت استفاده در مواقع اضطراری خبرداد و افزود: علیرغم بارش برف در روزهای اخیر ،برودت هوا و مسدود شدن راه های مواصلاتی روستاهای استان، هیچ مشکلی بابت تامین سوخت روستاییان نداریم.

وی با اشاره به وجود 9 هزار خانوار نفت سفید سوز دراستان و اختصاص سهمیه 2100 لیتری به هرخانوار ،از شارژ سهمیه هرخانوار بر روی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب خبرداد.

46

ارسال بیش از 132 میلیون لیترنفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارسال بیش از 132 میلیون لیترنفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارسال بیش از 132 میلیون لیترنفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج"، کلیک کنید.