وضعیت تردد اهالی جزیره خارگ مطلوب است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

وضعیت تردد اهالی جزیره خارگ مطلوب است - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، عباس غریبی صبح شنبه در گردهمایی کارکنان پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ به مناسبت دهه فجر با اشاره به مشکلاتی که پیشتر ساکنین جزیره خارگ در تردد داشتند، ابراز داشت: در حال حاضر وضعیت تردد مردم دارای وضعیت خوبی قرار دارد.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران همچنین از تجهیز بیمارستان خارگ خبر داد و با بیان اینکه ما مسیول و متولی صادرات نفت خام و میعانات گازی هستیم، اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی، صنایع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی از مولفه های پیشرفت و قدرت محسوب می شود.

وی با بیان اینکه شرکت پایانه های نفتی ایران دروازه ورود صنعت نفت به بازار جهانی است، افزود: این شرکت همواره در طول تاریخ تاثیرگذار بوده است و همکاران ما در مقاطع مهم حماسه ساز بودند.

غریبی بستن شیرهای نفت در زمان انقلاب، مقاومت و ایثار در زمان جنگ تحمیلی و جلوگیری از قطع صادرات نفت حتی برای یک روز و همچنین صادرات نفت در زمان تحریم های ظالمانه را از حماسه سازی های کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران عنوان کرد.

غریبی با بیان اینکه صادرات نفت در دولت سیزدهم به اوج خود رسید، ابراز داشت: در ابتدای دولت سیزدهم صادرات نفت 300 هزار بشکه در روز بود که هم اکنون این میزان بسیار بالاتر رفته است.

وی با بیان اینکه کارکنان صنعت نفت نباید دغدغه داشته باشند، ابراز داشت: در شرایطی که معیشت مردم دغدغه است اما کارکنان صنعت نفت کم نگذاشتند.

این مقام مسیول به ایجاد سقف حقوق در مناطق عملیاتی اشاره کرد و گفت: این موضوع شاید همکاران ما را کم انگیزه کرده باشد ولی هیچ وقت کم کار، کم اهمیت و بی انگیزه نکرده است.

انجام 600 عملیات کشتی به کشتی در فراساحل

وی با بیان اینکه ایجاد سقف حقوق باعث بلا اثر شدن بسیاری وضعیت ها شده است، گفت: با این شرایط سطح تسهیلات، سابقه کار، پذیرش مسیولیت و مدیریت، ارزیابی عملکرد و فوق العاده شغل و اضافه کاری کم اثر شده است.

غریبی در حوزه صادرات با بیان اینکه در دوران تحریم 600 عملیات کشتی به کشتی در فراساحل داشتیم، ابراز داشت: در دولت سیزدهم که افزایش صادرات داشتیم بسیاری از عملیات های ما در فراساحل انجام شد.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با بیان اینکه 21 پروژه نیمه تمام از سال های قبل داشتیم، گفت: هشت مورد از این پروژه ها تعیین تکلیف شدند که یا به اتمام رسیدند و یا آغاز به کار مجدد شدند و در وضعیت خوبی قرار دارند.

وی به افزایش یک و نیم میلیون بشکه ای صادرات نفت در دولت سیزدهم اشاره کرد و ابراز داشت: مخزن یک میلیون بشکه ای که به دلیل اختلاف بین کارفرما و پیمانکار چهار سال بلاتکلیف بود، تعیین تکلیف شد و به زودی به عملیات برمی گردد.

غریبی همچنین یکی از پروژه های حیاتی شرکت پایانه های نفتی ایران را اعلان و اطفا حریق مخازن خارگ عنوان کرد و اظهار داشت: پس از 16 سال به این پروژه مهم و حساس اعتبار دادند.

وی اعتبار این مگا پروژه را یک هزار و 100 میلیارد تومان اعتبار ریالی و 2 میلیون و 250 هزار یورو اعتبار ارزی اعلام کرد.

غریبی با بیان اینکه برای نوسازی ناوگان شناوری اعتبارات بسیار خوبی تخصیص داده شد، گفت: سه هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های فنی، عملیاتی و پشتیبانی تخصیص داده شد که موجب تحولی اساسی در شرکت پایانه ها خواهد شد.

وضعیت تردد اهالی جزیره خارگ مطلوب است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت تردد اهالی جزیره خارگ مطلوب است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت تردد اهالی جزیره خارگ مطلوب است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.