انقلاب اسلامی برای تحقق ماموریت انبیا به پیروزی رسید

انقلاب اسلامی برای تحقق ماموریت انبیا به پیروزی رسید

رییس دیوان عالی کشور گفت: انقلاب اسلامی در راستای نهضت انبیا شروع شد و برای تحقق ماموریت انبیا به پیروزی رسید.

به گزارش cmsd، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری رییس دیوان عالی کشور در جلسه شورای معاونین ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و سالرزو ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی اظهار داشت: امیرالمومنین علی (ع) در نهج البلاغه می فرمایند: اِنْ لَمْ تَکُنْ حَلِیماً فَتَحَلَّمْ، فَاِنَّهُ قَلَّ مَنْ تَشَبَّهَ بقَوْمٍ اِلَّا اَوْشَکَ اَنْ یَکُونَ مِنْهُمْ. اگر بردبار نیستی، خود را به بردباری وادار، زیرا کم اتفاق می افتد که کسی خود را به قوی شبیه سازد و همانند آنان نشود.

وی ادامه داد: همه ما وارث مکتب امام راحل عظیم الشان و خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی هستیم، ما در مقابل این ایثارگری ها و جان فشانی ها مسیولیم و در صیانت و حراست از این نظام الهی باید در خط ولایت حرکت کنیم و همه ما در مقابل خون شهیدان و مردم عزیزمان مسیولیم.

رییس دیوان عالی کشور با بیان اینکه راه نورانی حضرت امام خمینی (ره) در پیش روی همه آزادگان دنیا است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی در راستای نهضت انبیا شروع شد و برای تحقق ماموریت انبیا به پیروزی رسید. این انقلاب استمرار حرکت انبیا و امامان معصوم است.

منتظری با تاکید بر اینکه به شکرانه این انقلاب باید به مردم صادقانه، خالصانه و بی منت خدمت کرد، ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) در این رابطه فرمودند: “با پشتیبانی مردم خصوصاً طبقات محروم بود که پیروزی حاصل شد و دست ستمشاهی از کشور و ذخایر آن کوتاه شد؛ ما باید دنبال این معنا باشیم که مردم را نگه داریم”.

وی خاطرنشان کرد: این انقلاب از دل مردم و برای ملت شکل گرفت و و باید با خدمت به مردم عزیز که از ابتدای انقلاب اسلامی پای انقلاب، ولایت فقیه و مقاومت ایستادند وظیفه خود را به این انقلاب ادا کنیم.

پایان خبر cmsd

انقلاب اسلامی برای تحقق ماموریت انبیا به پیروزی رسید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انقلاب اسلامی برای تحقق ماموریت انبیا به پیروزی رسید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انقلاب اسلامی برای تحقق ماموریت انبیا به پیروزی رسید"، کلیک کنید.