موفقیت هایی که دیگر تکرار نشد

cmsd/فارس تنها نماینده استان فارس در بخش اصلی جشنواره تیاتر فجر، نتوانست موفقیت های استانی و منطقه ای خود و البته موفقیت خیره کننده نماینده سال گذشته این استان را تکرار کند.

مراسم اختتامیه چهل و دومین دوره جشنواره بین المللی تیاتر فجر شب گذشته، 12 بهمن ماه در تهران به انجام رسید و نفرات و نمایش های برتر معرفی شدند.

گروه نمایشی «ایلخونی» از شهرستان فسا به عنوان نماینده فارس، مطابق انتظار در 6 بخش نامزد دریافت جایزه شدند اما در نهایت فقط در یک بخش مورد تقدیر قرار گرفتند.

آژمان بیژنی نسب، کارگردان جوان این نمایش در 4 بخش کارگردانی، نمایشنامه نویسی، طراحی صحنه و طراحی حرکت کاندیدا شد. او همچنین در بخش طراحی لباس نیز به همراه نجمه زارعی نامزد دریافت جایزه شد و فرزانه رادفر نیز از همین نمایش در بخش چهره آرایی جزو بهترین ها قرار گرفت.

این نمایش تنها در بخش طراحی لباس مورد تقدیر هییت داوران قرار گرفت. هییت داوران در این بخش، هیچ برگزیده ای نداشت.

به گزارش cmsd، سال گذشته نمایش «اسب قاتلین» از استان فارس درخششی خیره کننده در جشنواره تیاتر چهل و یکم داشت. به طوری که هییت داوران برای اعلام این نمایش به عنوان نمایش برتر جشنواره از عبارت «نمایش برگزیده به مفهوم مطلق» استفاده کرد.

 موفقیت هایی که دیگر تکرار نشد

این تیاتر که ساخته محمد هاشم زاده از شیراز است، امسال در جشنواره کارتاژ به میزبانی کشور تونس شرکت کرد و اکنون با توجه به درخواست اجرای عموم از این گروه، قرار است در اسفند ماه سال جاری در شیراز و ماه های فروردین و اردیبهشت سال آینده، در شهر تهران به نمایش گذاشته شود.

پایان خبر cmsd

 موفقیت هایی که دیگر تکرار نشد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد " موفقیت هایی که دیگر تکرار نشد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با " موفقیت هایی که دیگر تکرار نشد"، کلیک کنید.